Reklam
Reklam

SBK HOLDİNG'DEN GÖLE'YE FORMA

SBK HOLDİNG'DEN GÖLE'YE FORMA
26 Eylül 2020 - 20:41

Göle 30 Eylül Ortaokulu Kız Voleybol Takımının başarılı hocası Ferdi Altun,  Kız Voleybol Takımı oyuncuları için sosyal medya da yaptığı çağrı karşılıksız kalmadı.

Eğitime her alanda destek veren, başarıları ve çalışkanlığıyla Serhat’ın gururu olan hemşerimiz SBK Holding Kurucu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz, Göle 30 Eylül Ortaokulu Kız Voleybol Takımı oyuncularına forma desteği sundu.

SBK Holding Kurucu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz'ın “Forma sponsoru olduk” cevabından sonra SBK Holding’den gerekli iletişim sağlandı ve ilimizin başarılı kız voleybol takımına SBK Holding tarafından forma desteği verildi.

Konu hakkında açıklama yapan Göle 30 Eylül Ortaokulu Kız Voleybol Takımı Beden Eğitimi Hocası Ferdi Altun: “Karslı iş insanı hemşerimiz SBK Holding Kurucu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz çocuklarımızı unutmadı. Kızlarımıza SBK Holding forma sponsoru oldu. Desteklerinden dolayı yüce gönüllü Sezgin Beye teşekkür ederiz. Çocuklarımızdan Sezgin abilerine selam var ve buralara ziyarete davet ediyorlar. Kendileri davetimize karşılık “şampiyonluk kutlamaya inşallah” dedi. Aralarında büyük kulüplerin takibinde olan ve kolejlerden burs desteği ile takip edilenler var. Pandemi sebebiyle şuan beklemedeyiz fakat çocuklarımız bu desteğin karşılığını verip şampiyonluk alacaklardır hatta kızlarımızı büyük okullara, kulüplere yollayacağız. Bize olan bu güven çok mutluluk verici. Sezgin Baran Korkmaz Beye ve SBK Holding’e tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.
 

Bu haber 5474 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum