Reklam

SANCAKTEPE'DE ARDAHAN RÜZGARI

SANCAKTEPE'DE ARDAHAN RÜZGARI
24 Nisan 2019 - 19:04

ARDAHANLILAR, ŞEYMA DÖĞÜCÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

31 Mart yerel seçim sonuçlarına göre İstanbul'da kadın adaylar arasında seçimi kazanan tek isim AK Parti adayı Şeyma Döğücü oldu.

Sancaktepe'den aday gösterilen Şeyma Döğücü, bu sonuçla İstanbul'un başörtülü ilk belediye başkanı olarak da tarihe geçti.

Karslı hemşerimiz Özge Nama’nın CHP’den aday olduğu Sancaktepe’de seçimi kazanan AK Parti Adayı Şeyma Döğücü, listesinde Ardahanlı hemşerilerimize yer verdi.

Sancaktepe Belediyesin’de yeni görevlendirmelerde hemşerilerimiz Ahmet Yılmaz Başkan Yardımcısı olurken, bir diğer Ardahanlı hemşerimiz Özkan Kollik ise Strateji Geliştirme Müdürü olarak görevlendirildi.

Sancaktepe Belediyesinde Başkan Yardımcısı olan hemşerimiz Ahmet Yılmaz ile Strateji Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Özkan Kollik’i bu göreve layık gören Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’ye Ardahanlılar teşekkür etti.

Sancaktepe Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın başta İstanbul’da yaşayan Ardahanlılar olmak üzere tüm Ardahanlıları en iyi şekilde temsil ettiğine vurgu yapan vatandaşlar, “Hemşerilerimizi bu göreve layık gören Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın Şeyma Döğücü’ye teşekkür ediyoruz” dediler.

Bu haber 1686 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum