Reklam

Sağlık çalışanlarına moral yemeği

Dünyanın başına bela olan yeni tip koronavirüs Covid-19 salgınına yakalanan insanları kurtarmak için hayatlarını ortaya koyan ve büyük bir mücadele örneği gösteren Sağlık Çalışanlarına Barış Hoş ve Atillahan Bozkır’dan moral yemeği.

Sağlık çalışanlarına moral yemeği
05 Temmuz 2020 - 14:04

“SAĞLIK ÇALIŞANLARININ YANINDAYIZ”

Korona virüsü salgınında günlerdir aileleri ve çocuklarından uzak sağlık çalışanlarına Küçük ve Büyük (Cincirop) arası Kura Nehri kenarında doğa harikası ovada moral yemeği verdi. Yemeğe aileleri ile gelen sağlık çalışanları burada çocukları ile at binmenin ve orada bulunan kümes hayvanları ile eğlenerek güzel bir vakit geçirdiler.

Barış Hoş: “Sağlık personelimiz uzun bir süreden beri bu salgın hastalıkla mücadele ediyor. Çocukları ve ailelerinden uzak fedakar sağlık emekçilerine biz de moral yemeği vermeyi bir görev bildik. Evlerine gitmeyerek, hastaların yardımına koşan sağlık emekçilerine ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştu.

“SAĞLIKÇILARA TEŞEKKÜR BORÇLUYUZ”

Hoş, şöyle devam etti: “Her şeyden önce ilimizdeki sağlık çalışanlarına moral amacıyla bağ evimizde güzel bir ikramında bulunmak istedik. Yaptığımız görüşmelerin ardından personel sayısına göre öğle yemeği hazırladık. Normalleşme sücei ile beraber sağlık çalışanlarımızın çocukları ve kendileri ile güzel bir vakit geçirdiler bizlerde onları ağırlamaktan onur ve şeref duyduk. Kendimizi bu işte sorumlu hissettik. Korona virüs salgınında büyük emek harcayan sağlık personellerine teşekkürü bir borç biliyoruz.” Dedi.
Haber: T.ŞAHİN ŞİRİN

Bu haber 2301 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum