Reklam
Reklam

Saffet Kaya tutuklandı mı?

Saffet Kaya tutuklandı mı?
24 Eylül 2019 - 19:35 - Güncelleme: 20 Kasım 2019 - 15:48

20.21. ve 23. Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya, Ardahan Adliyesine gelerek hakkındaki iddialara ilişkin ifade verdi.

Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, Genç Çiftçi Projesi altında suç işlemek amacıyla örgüt kurma, resmi belgede sahtecilik, rüşvet, nitelikli dolandırıcılık suçlarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında bugün Ardahan’a gelen 20.21. ve 23. Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya’nın ifade verdiği ortaya çıktı.

Bilindiği gibi, soruşturmayı yürüten Ardahan Cumhuriyet Savcısı, 12 Eylül 2019'da Saffet Kaya'yı tanık olarak ifadesini almak üzere çağırmıştı. Adliyeye Avukatı ile birlikte gelen Kaya'nın tutuklanıp tutuklanmadığı konusunda bilgi alınmadı.

Bu haber 2720 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Morkoc
  1 yıl önce
  Ardahanin hayvan pazarının ekonomisine gidin nü bakın ne halde insanlar bu hayvan satamadiklari için evlerinde un ve yağları kalmadı bunu sebebi tutuklamalar o genç çiftçi dedeginiz şey ardahanin ekonomisini belirliyordu herkes bu düşün un bender.....
 • Balcıoğlu
  1 yıl önce
  Milletvekilliği döneminde bir kuruş maaş almayan, vekil maaşını öğrencilere burs, köy okul ve camilerine harcayan vekil nasıl olur da kendi itibarını zedeler ? Doğru habercilik yapmıyorsunuz, çamur atıyorsunuz. buraya bu haberi yazanların bile Ankara da ki işlerini çözmelerinde eminim yardımcı olmuştur. kimse kapısından dönmemiştir. Dönmezde. ben bu habere ''Ahlaksız siyaset ahlakı'' diyorum