Reklam

REFAH'TAN, AK PARTİ'YE ZEHİR ZEMBEREK UYARI

REFAH'TAN, AK PARTİ'YE ZEHİR ZEMBEREK UYARI
12 Ağustos 2020 - 16:05

Yeniden Refah Partisi Ardahan İl Başkanı Caner Çoban, içerisinde Ardahan'ın da bulunduğu 81 İl AK Parti Kadın Kolları Başkanlığının, İstanbul Sözleşmesi ile ilgili sözleri nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunduğu Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak'a sahip çıktı.

Yeniden Refah Partisi Ardahan İl Başkanı Caner Çoban tarafından yapılan açıklamada, AK Parti teşkilatlarına bu yanlıştan dönün çağrısı yapıldı.

AK Parti teşkilatlarına seslenen Başkan Çoban: "Bugün Ardahan Ak Parti Teşkilatininda dahil olduğu Türkiye genelinde Ak Parti Kadın Kolları Başkanları 28 Şubat’ta bedel ödeyen Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak hakkında suç duyurusunda bulunmuşlardır. Buradan çagrımızdır; 81 İl Ak Parti Teşilatlarinin derhal bu rezil sözleşmeyi korumaktan vazgeçmeleri ve tabiri caiz ise kafir diye nitelendirdiğimiz Rusya’nın Polonya’nın Macaristan’ın bile aileyi yıktığı, aileye zarar verdiği gerekçesi ile İstanbul sözleşmesinden geri çekildiği bu rezil sözleşme 2011 yılından beri ülkemizde ocak söndürmeye devam etmektedir. Lgbt sayısının yüzbinleri bulduğu toplumu hızla bozarak cinsiyet karmaşasına düşüren siyonizmin alçak planlarından biri olan bu sözleşmenin ve 6284 nolu yasanın derhal iptal edilmesini Türk İslam ve aile yapısına göre toplumumuza hitap edebilen yasaların biran önce çıkartılması gerekmektedir. Bu yasaları çıkarmaya gücü yetmeyen bir hükümet bu Ülkenin milli ve yerli hükümeti olabilmesinin imkanı yoktur. Tekrarlıyoruz "İSTANBUL SÖZLEŞMESI" kadını yaşatmaz Abdullah Dilipak’ın tabiri ile "Kendi Cehenneminize Odun Taşımayı Bırakın". Allah bu memleketi bu sözleşmeden tez zamanda kurtarsın. Aile bir toplumun temel taşıdır. Rabbim ümmeti Muhammedin temel taşını (ailesini) korusun”şklinde açıklama yaptı.

DİLİPAK NE DEMİŞTİ?

Yeni Akit Gazetesi Yazarı Abdurrahman Dilipak, 27 Temmuz'da Yeni Akit'te yayımlanan AK Parti içerisindeki 'AKP'lileri' kast ettiğini belirttiği "AKP'nin papatyaları" başlıklı İstanbul Sözleşmesi'ne karşı olarak yazdığı köşe yazısında "Bugünkü başımızın belası aile ve aileyi tehdit eden fahşa!. Bu sözleşmeler de bununla ilgili." ifadelerini kullanmıştı

Bu haber 1483 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bilsen ünver
    1 ay önce
    Caner bey partine üye olmasam da destekler sana doğru gelecek ardahan yeniden refah ile coşacak AKP güç kaybedecek çünkü işsiz gençler çok çocuğu olupta evine ekmek götüremeyen bide İŞKUR yaş sınırı koymuş felaket diyorum ben buna açıkça doğru insanı kimse kabullenemez yeniden refah doğru yolda.