Reklam

PULL'U TANITIM

PULL'U TANITIM
17 Mayıs 2019 - 09:47

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci tarafından başta üyeler olmak üzere kurum ve kuruluşlara posta yoluyla gönderilen tebligat üzerinde, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası logosunun da bulunduğu üç çeşit posta pulu sayesinde Ardahan’ın tanıtımı sağlanması amaçlanıyor.

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci’yi makamında ziyaret eden Ardahan PTT Başmüdürü Cafer Yavuz, Ardahan Ticaret ve Sanayi Odasına özel yapılmış pulları Başkan Demirci’ye teslim etti.

Ziyarette PTT Baş Müdürü Cafer Yavuz’a, Pazarlama ve Satış Şefi Ahmet Yılmaz eşlik etti. Baş Müdür Yavuz, PTT’nin yeni hizmet kalemlerinden olan ‘’kişisel pul’’ hizmetinin 2005 yılında başladığını belirterek ‘’Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından önerilen kurumun logosu ile Ardahan’ı simgeleyen 3 farklı resim kullanıldı. Pullar Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılacak gönderilerin üzerinde kullanılacak. Yapılan bu çalışma ile Ardahan’ın tanıtımına büyük katkı sağlamış olacak” diye konuştu.

Çalışmanın ATSO ve ilin tanıtımına önemli ölçüde katkı sağlayacağını ifade eden Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci ise, “Ülkemizin en önemli kurumlarından bir tanesi olan PTT hayatımızın her noktasında bizlere yardımcı oluyor. Odamızı ve Ardahan’ı simgeleyen pulların basımından dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bu haber 1217 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum