Reklam

PTT, 179. Yaşına raporlu girecek

PTT, 179. Yaşına raporlu girecek
22 Ekim 2019 - 16:23

Posta ve Telgraf Teşkilatı, 179. Yaşını kutlamaya hazırlanırken, Ardahan PTT Başmüdürlüğünde personel sıkıntısı hat safhaya ulaştı.  

Kongre Caddesi üzerinde bulunan ve yeni hizmet binasında faaliyetlerine devam eden Ardahan PTT Başmüdürlüğünde yetersiz personelle hizmete vermeye çalışan Ardahan PTT’de, mevcut olan personelinde rapor alarak izne ayrılması nedeniyle yoğunluk yaşanıyor. Ardahan’da vatandaşların en çok tercih ettiği kurumların başında gelen Ardahan PTT’de 10 gişelik bölümde 2 personelin hizmet vermesi sıra bekleyen vatandaşları zor durumda bırakıyor.

23 Ekim 2019 Çarşamba günü  kuruluş yıldönümü olan PTT’nin 179. Yıldönümü kapsamında PTT Başmüdürlüğü program düzenleyerek bütün basın mensupları bir araya gelecek. Programda Valilik ziyaretinin yanı sıra, 179. Müşteriye ödül töreni ve Yerel Basın Bilgilendirme toplantısı düzenlenecek.

Bu haber 1201 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sinan KIZILATEŞ
    7 ay önce
    Ben göle Ptt ve hanak ptt desin çalıştım o dönem malesef ardahanlı olmama rağmen hiç bir yöneticim sahip çıkmadı geçen yine Akp milletvekili orhan aralaya ve akp belediye başkanı ilhan gultekinin yanına gittim 1 senedir rica ettim beni ardahan veya başka bir ilçesine müdür atayın gelip memleketimde halkıma hizmet edeyim sahip bile çıkmadılar bunu yayınla özkan abi valla durum bu gelmek isteyene bile sahip çıkmıyorlar oyuzden karsa geldim 9 senedir karşın tüm ilçelerinde vekaleten müdürlük yaptım işi ehline vermek isteyen yok malesef