Reklam

Posof' MHP'den sürpriz hamle

Posof' MHP'den sürpriz hamle
10 Ocak 2019 - 17:25

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Posof ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Avukat Onur Bayraktar’la seçime giderken, henüz resmi bir açıklama yapmayan AK Parti’nin mevcut Belediye Başkanı Cahit Ulgar’la seçime gidilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu iki partinin Belediye Başkanlığı için yarıştığı ilçede MHP’de aday çıkardı.

Yıllardır AK Parti ve CHP’nin Belediye için yarıştığı Posof’ta sürpriz bir hamle AK Parti’nin birçok il ve ilçede Cumhur İttifakı yaptığı Milliyetçi Hareket Partisi’nden geldi. 

MHP Genel Merkezi Posof İlçesi Belediye Başkanlığı için Cevdet Demir’le seçime gitme kararı aldı. Başkan Adayı olan Cevdet Demir yaptığı ilk açıklamada, ilçede seçimi kazanmak için tüm gücünü ortaya koyacağını ve Posof için mükemmel projeler üreteceğini belirtti.

CEVDET DEMİR KİMDİR?

1961 yılında Posof’ta doğan Cevdet Demir, İlçe Tarım Müdürlüğünde emekli. Aynı zamanda şairlik de yapan Demir’in 1150 adet şiiri bulunuyor. Şiir kitaplarının yanı sıra 4 adet roman kitabı da bulunan ve edebiyatla ilgilenen Demir, ilçe halkı tarafından sevilen bir isim olarak ön plana çıkıyor. 

Bu haber 2306 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum