Reklam
Reklam

POLİTİK MERKEZ PARTİSİ'NDE KİMLER YER ALIYOR?

POLİTİK MERKEZ PARTİSİ'NDE KİMLER YER ALIYOR?
13 Şubat 2022 - 00:34 - Güncelleme: 13 Şubat 2022 - 16:15
Ardahan’ın deneyimli siyasetçisi Cihan Çoban başkanlığında kurulan Politik Merkez Partisi (PMP) Kurucular arasında önemli isimler yer almaya başladı.

Önümüzdeki ay kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığına vermesi beklenen Politik Merkez Partisi (PMP) Genel Başkanı Cihan Çoban, Küresel ve Ulusal Politik gelişmelerin değerlendirildiği, ileri demokrasiyi esas alan farkındalığı artırarak tüm toplumu kucaklayan gelişmiş bir toplum idealini gerçekleştirmek isteyen yapıcı olmayı bilen, eleştiriyi hazmedebilen barışçıl ve kucaklayıcı, üreten ve paylaşan parti programı ile aynı arzu ve ülküyü paylaşan, Türkiye’yi yönetmeye talip kadroların buluştuğu Politik Merkez Partisi kadrosuna Ardahan’ın saygın ailelerinden oy kitlesi yüksek olan, Sural Ailesinin temsilcisi, girişimci iş insanı Çiğdem Sural, Politik Merkez Partisi kadrosunda yer aldığını açıkladı.

Politik Merkez Partisi Kurucularından Çiğdem Sural, “Milletimizin günlük yaşamını iyi okuyarak devletimize devamlı katkı sunan köklü medeniyetimiz ile çağdaş yaşamı geliştirerek ilerlemeyi sağlamak için Genel Başkanımız Cihan Çoban ile Politik Merkez Partisini kurduk” dedi.

Öte yandan Genel Başkan Çoban’ın il başkanlığı yaptığı dönemde birlikte çalıştığı tüm il ve ilçe yöneticileri de Politik Merkez Partisi’nin çatısı altında buluştular. Ayrıca Türkiye’nin vizyonunu ve stratejisini belirleyen Türkiye’nin değişik il ve ilçelerinde bulunan önemli isimler de Politik Merkez Partisi kurucuları arasında bulunuyorlar.

Politik Merkez Partisi’nin kurucuları arasında yer alan Müjdat Gülümser: “Devlet bir organizmadır, onu yüceltmek çaba ister. Bizde genel başkanımız Sayın Cihan Çoban ile ülkemizin yücelmesi için politikamızı merkeze taşıyarak Politik Merkez Partisini kuruyoruz” dedi.

PMP kurucuları arasın yer alan Ziya Demir ise, doğu ve batı ekseninde insanı değerleri birleştirerek ülkemizin sosyo kültür yapısını geliştirmek için politikamızı merkeze taşıyarak Genel Başkanımız Sayın Cihan Çoban ile Politik Merkez Partisini kurduklarını söyledi.

Ankara’da Serbest Muhasebecilik yapan Mali Müşavir Murat Bozkurt ise, “Toplumun gelişmesine katkı sunmak için zenginlik şart, zengin olmak üretmek ama her alanda üretmek ürün madde araç gereç Sayın Genel Başkanımız Cihan Çoban ile ülkemize prensip üretmek üzere politikamızı merkeze taşıdık” dedi.

PMP Kurucusu Fuat Gündez ise, PMP’nin adalet, hukuk ve bilim anlayışlarını geliştirmek, sosyo politik hayatta ülkemizin ve devletimizin ilerlemesi için genel başkanımız Sayın Cihan Çoban ile politikamızı merkeze taşıdıklarını belirtti.

Eğitimci Sevil Çelebi ise eğitim ve sanat ile ülkemizin zihin dünyasını geliştirmek, ileri demokrasiyi inşa etmek için Genel Başkanımız Sayın Cihan Çoban ile birlikte politikamızı merkeze taşıyarak Politik Merkez Partisini kuruyoruz” ifadesini kullandı.

Ardahan’ın genç ve başarılı siyasetçileri arasında yer alan Özden Topkaya ise, siyasette partiler, ideolojiler ve STK’lar değişik görüşleri benimseyebilirler. Bunlar demokraside olacaktır ancak sorun etmeden iç içe olmak ve ilgilenmek ülkemizi geliştirmek için Genel Başkanımız Sayın Cihan Çoban’la Politik Merkez Partisi’nin çatısı altında yer alıyoruz” dedi.

Ardahanlı girişimci Arzu Özsoy da “Politik Merkez Partisi’nde yer alarak, Dünyayı ve Türkiye’yi en iyi okuyan kadınlarımızın ülkemize hizmet etmesi için politikamızı merkeze taşıyarak Politik Merkez Partisi’nde Genel başkanımız Sayın Cihan Çoban’la birlikte yol yürüyeceğiz” diye konuştu.
Bu haber 2521 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum