Reklam
Reklam

PEHLİVAN'DAN ARDAHAN İÇİN SEFERBERLİK ÇAĞRISI

PEHLİVAN'DAN ARDAHAN İÇİN SEFERBERLİK ÇAĞRISI
04 Ocak 2020 - 15:22

Sevdamız Ardahan Derneği Başkanı Levent Pehlivan, Doğu Ekspres trenin son durağının Ardahan olması, Polis Okulu, Ardanuç ve Sahara tünel projelerinin bir an önce başlaması için çağrıda bulundu.

Başkan Pehlivan, Ardahan’ın 92 ruhuyla yeniden hareket etmesi gerektiğine dikkat çekerek, Ardahan’ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü olan 23 Şubat tarihinde, başta Ardahan valisi Mustafa Masatlı olmak üzere, tüm siyasi parti temsilcileri, STK’lar, iş insanları, Ardahan sevdalıları, Avukatlar, kanat önderleri, Gazeteciler, seçilmişler, Muhtarlar ve Belediye Başkanları ile birlikte Ankara’ya heyet olarak çıkarma yapılması gerektiğini söyledi.

Aynı zamanda 27. Dönem İYİ Parti Ardahan Milletvekili adayı olan Pehlivan, “Ardahan’ın bir yıl daha kaybetmeden ve çok geç olmadan kentin ana sorunlarının çözümü konusunda çalıştay yapılarak sorunların çözüm önerileriyle masaya yatırılıp seferberlik başlatılması kaçınılmaz bir zorunluluk olmuştur.  Bu çağrımız Ardahan’ın geleceği için önemli bir adımdır. Hiçbir siyasi ayrım gözetmeksizin her bireyin bu sorunlara duyarlı davranmasını istiyoruz.  Bilindiği gibi geçen yıl Doğu Ekspres trenin son durağının Ardahan olması için imza kampanyası başlatmıştık. Bu kampanyaya yaklaşık 5 bin kişi destek vermişti. Ankara’ya yapacağımız çıkarmayla bu imzaları da ilgili mercilere teslim edeceğiz. Biz birlikte hareket edersek başarırız. Halkımız çağrımızı dikkate alsın” dedi.

Bu haber 6146 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 4 Yorum