Reklam

Özyıldırım: Adaylar, halktan kabul görmeli

Özyıldırım: Adaylar, halktan kabul görmeli
01 Şubat 2019 - 20:16

AK Parti Göle İl Genel Meclis Üyeliğine aday adayı olan Yaşettin Özyıldırım,  ilçede 16 kişinin AK Parti’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurunda bulunduğunu hatırlatarak, aday gösterilecek 3 asil üyenin halktan kabul gören, işinin ehli insanlar olması gerektiğine dikkat çekti.

AK Parti’de Göle İl Genel Meclis üyeliği görevini sürdüren ve 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerinde yeniden İl Genel Meclis üyesi aday adayı olan Özyıldırım, gazetemizi ziyaret etti.

 Özyıldırım, Göle’de yaklaşan yerel seçimler öncesi açıklamalarda bulundu, sahaya inecek meclis üyeliği profilinin nasıl olması gerektiği üzerinde durdu.

SAHAYA İNECEK KİŞİ LİYAKAT SAHİBİ OLMALI

AK Parti’nin Göle’de 3 İl Genel Meclis Üyeliğini kazanabilecek potansiyelinin olduğunu kaydeden Özyıldırım şunları söyledi: “Meclis üyeliği için aday olacak kişinin bilgi ve birikimli birisi olması gerekmektedir. Yarın sahaya inecek olan adayın halktan teveccüh görecek, itibar sahibi, halkı ikna edebilecek gönüllerde taht kurabilecek insanlardan oluşması lazımdır.  Seçim ancak böyle kazanılır, inşallah partimiz isabetli karar verir. Liyakat sahibi olmayanlar aday olarak gösterilirse sıkıntı olur ve halk gereken cevabı sandıkta verir. Hizmet konusunda belli bir birikime sahip,  bu konuda alt yapısı olan insanlarla seçime gidilmesi zaruridir. Liste açıklandıktan sonra bekleyip göreceğiz. Umarız partimiz bu konuda en doğru kararı verir. Ben aday olarak gösterilmesem de partim için çalışmaya devam edeceğim. Önemli olan AK Parti davasıdır. Bu düsturla hareket ediyoruz. Bununda böyle bilinmesini istiyorum. Bu vesileyle 31 Mart’ta yapılacak seçimler partimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun diyorum. Göle ilçemiz inşallah daha güzel hizmetler görecektir. İktidarımız zamanında ilçemize, Beldemize ve köylerimize birçok hizmetler geldi, gelmeye de devam edecek.”

Bu haber 1002 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum