Reklam

Özen'den Özel projeler!

Özen'den Özel projeler!
17 Şubat 2019 - 23:38

31 Mart Yerel seçimleri yaklaşırken adaylar da projelerini açıklıyor. Geçtiğimiz hafta coşkulu ve yoğun bir konvoy eşliğinde Göle’ye giriş yapan Cumhuriyet Halk Partisi Göle Belediye Başkan Adayı Özel Özen, bazı projelerini açıklayarak ilçeye yapacağı hizmetleri kamuoyuna duyurdu. Maddeler halinde bazı projelerini açıklayan Özel Özen’in projeleri şöyle;

GÖLE OTOGARI - GÖLE İTFAİYESİ - GÖLE TIR PARKI 

Göle derme çatma bir Otogar ile değil, bizim yönetimimizde modern ve gelişen Dünyaya ayak uyduracak bir Otogar' a kavuşacak. Göle İtfaiye Binamız ve çalışanlarımız ile halkımıza daha iyi hizmet vereceğiz. İtfaiye çalışanlarımız en güzel ortamda çalışacak ve görevleri sadece tıkanan boru açmak olmayacak. Hak ettikleri saygınlıkları kazandırılacaktır.  Göle Tır Parkı ile Göle Merkezdeki kötü görüntüye son verecek, ekmek parası kazanan insanlarımızın araçları en doğru şekilde ve güvenli bir ortamda muhafaza edilecektir. Kışın arabalarında sabahlamalarına son verilecektir. 

PROJE KAYNAĞI: Avrupa Birliği Proje Desteği - Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ortak yatırım programı. 

PROJE İSTİHDAMI: 21 Vatandaşımız bu projelerde iş sahibi olacaktır. Geçici değil, sürekli çalışacakları iş sözü veriyoruz. Her şey Göle’miz için”

Haber: Talip Şahin Şirin

 

Bu haber 1244 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları