Reklam

 ÖZEL ÖZEN SEVGİSİ CADDELERE SIĞMADI!

 ÖZEL ÖZEN SEVGİSİ CADDELERE SIĞMADI!
16 Mart 2019 - 22:23

Cumhuriyet Halk Partisi Göle Belediye Başkan Adayı Özel Özen, ekibiyle birlikte Göle’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi, vatandaşların desteğini istedi.

Göle’de kalabalık bir heyetle seçim çalışmalarını sürdüren Özel Özen’i Göle halkı bağrına bastı. Göle’de AK Parti ve DP’yle yarışan CHP Adayı Özel Özen seçimi bir adım önde götürürken, Özen’in seçim büroları halkla dolup taşıyor.

MAKAM ARABASI KULLANMAYACAĞIM

Başkan seçildiği takdirde Sosyal Demokrat Belediyecilik kavramına önem vereceğini ve şuan Göle Belediyesi tarafından kullanılan yüzbinlerce TL değerindeki makam aracını kullanmayacağını aktaran Özen, ''31 Mart yerel seçimlerinde halkımız bize yetki verirse makam aracı kullanmayacağım. Bu kadar gencimiz işsiz ve esnafımız zor durumdayken makam aracına binmeyi doğru bulmuyoruz. 1 Nisan’dan sonra bu aracı satacağız. Atanamayan Göleli öğretmen kardeşlerimize parasını kaynak olarak sağlayacağız. Mevcut Belediye binasının misafirhanesini Göle'nin öğrencileri için kurs açmalarına yönelik olarak atanamayan öğretmenlerimizin hizmetlerine sunacağız. Göle küçük bir yer yürüyerek de kendi araçlarımızla da Belediyemizi yönetebiliriz”  dedi.

31 Mart Yerel seçimlerine kısa bir süre kalırken Göle’de büyük hareketlilik göze çarparken, CHP’nin ilk kez ilçede başarılı olacağına inananların sayısı oldukça fazla. 

Bu haber 1479 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum