Reklam

ÖZEL ÖZEN: ÇEKİLMEM!

ÖZEL ÖZEN: ÇEKİLMEM!
01 Şubat 2019 - 20:56

HDP Ardahan İl Başkanı Ergül Koç’un gazetecilere yaptığı ve ‘CHP Göle’de adayı çekmezse, Ardahan’da en güçlü adayı göstereceğiz’ açıklaması ile sarsılan gündemin diğer bir muhatabı olan Cumhuriyet Halk Partisi Göle Belediye Başkan adayı Özel Özen, çekilmeyeceğini açıkladı.  

Partisi CHP’nin kendisine görev verdiğini ve yaklaşık 2 aydır çalışmalarına devam ettiğini ve kazanacaklarına inandığını açıklayan Özen,  HDP İl Başkanının yaptığı açıklamayı bende basında okudum. Partim ve benim böyle bir gelişmeden haberim yok, zaten çekilmem’ dedi.

Özen, “çekilsem de HDP’nin Göle’de seçimi alacağına inanmıyorum. HDP’nin adayı olan Nizamettin Öztürk de benim arkadaşım ve dostumdur, kendisi de bizimle yarışıyor. Sayın Öztürk’e başarılar diliyorum. Ancak, Göle’de seçimi alacak ve kazanacak olan CHP olduğunu her kes bilmelidir. Gerek tabanda gerekse seçmende bunu görüyoruz. Birilerinin şartı veya bakışı bizi ilgilendirmiyor biz işimize bakıyoruz” diyerek HDP İl başkanı Koç’un yaptığı açıklamayı dikkate almadıklarını sözlerine ekledi.  

Bu haber 2052 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Lele
    1 yıl önce
    Şakın çekilme şantajlara boyun eyme Hocam bazı kendini bilmez nifaklar HDP denen partiye gaz vererek şantaj ve karışdırıcılık yapıyor girersin seçime kazanırsın veya kayıp edersin ama onurlu bir mücadele yapmış olursun yolun açık olsun