Reklam
Reklam

ÖZCAN UYGUR: ANKARA'DA EVİNİZ VAR

ÖZCAN UYGUR: ANKARA'DA EVİNİZ VAR
15 Ocak 2021 - 21:52 - Güncelleme: 15 Ocak 2021 - 22:33
1990 yıllarda siyasi ve ticari gücünü kullanarak Ardahan’ın il olmasına öncülük eden, Ardahan’a ilk yıldızlı otel açan ve FETÖ terör örgütünün planlı iftirası sonucu hüküm giyen iş insanı Özcan Uygur, özgürlüğüne kavuştu.

Ardahan’da siyaset yaptığı dönemlerde sorunlara karşı duyarlı çıkışıyla dikkat çeken ve Ardahan’a olan sevdası nedeniyle kazandığını Ardahan için yatırıma çeviren iş insanı Özcan Uygur, Anatolia isimli otelle Ardahan’a hizmet verirken, Ankara’da ise Altındağ’ın tarihi semti olan Hamaönü’nde Özkonak ve Ulus Rüzgarlı’da Peracity adlı iki otelle hizmetini sürdürüyor.

Şükran Uygur ve diğer çocuklarının adına açtığı yeni şirketlerle hayata yeniden merhaba diyen büyük deha ve ilimizin gururu siyaset adamı Uygur, Ankara’da gazetemizin sahibi Özkan Karakaya’ya hayatını ve başından geçen tüm olayları anlattı. Geçtiğimiz ay özgürlüğüne kavuşan Özcan Uygur, Ardahan’ın tüm kanaat önderlerini ziyaret edip geçmişi yad ettiğini söyledi.

Ankara’da tüm Ardahanlılara kapısının açık olduğunu belirten Uygur: “Ardahanlı hemşerihlerimin Ankara’da bir evlerinin olduğunu unutmamaları lazım. Gönlümüz ve imkanlar ölçüsünde gücümüzün yettiği her noktada yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Ardahanlı hemşerilerime karşı her zaman sorumluluğum var. Ardahan baba ocağımızdır. Ankara’ya işi düşen Ardahanlı, Karslı ve Iğdırlı hemşerilerimizin birer adreslerinin olduğunu bilmelerini istiyoruz. Gazeteniz aracılığıyla tüm hemşehrilerimize selamlarımı iletiyorum” dedi.  
Bu haber 6107 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hakan Kaçar
  1 ay önce
  Özcan abime çok geçmiş olsun Sağlıklı huzurlu mutlu nice seneler diliyorum
 • Ümit KOÇ
  1 ay önce
  Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Iş yerleri hayır lı olsun başarılar diliyorum