Reklam
Reklam

ORHAN GÖKDEMİR: İNŞAATTAN SONRA SANAYİYE AĞIRLIK VERECEĞİZ

ORHAN GÖKDEMİR: İNŞAATTAN SONRA SANAYİYE AĞIRLIK VERECEĞİZ
26 Eylül 2020 - 21:13

Tarım ve hayvancılık alanında yaptığı başarılı yatırımlarla tanınan 24. Dönem AK Parti Ardahan Milletvekili adayı iş insanı Orhan Gökdemir, Ardahan’a yeni bir yatırım daha kazandırıyor.

Aynı zamanda Hacıali Modern Gıda, Tarım ve Hayvancılık Ltd, Şti, MÜSİAD Ardahan Kurucu İl Başkanı ve Arda Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı olan Gökdemir, Kaptanpaşa Mahallesi Kars Caddesinde Gökdemir life lüks binalar projesine başladı. Gökdemir’in yeni projesinde 19 daire ve 4 adet işyeri olacak.

Batıdan kazandığını memleketi Ardahan’ yatırım olarak dönüştüren Orhan Gökdemir, “Ardahan’ı seviyorum. Memleketime yatırım yapmaktan büyük onur duyuyorum. Bazı hemşerilerimiz Ardahan’dan kazandığını batıya yatırırken, biz tam tersini yaptık ve batıdan kazandığımızı memleketimizde yatırıma dönüştürüyoruz. Ardahan’da ilk önce tarım ve hayvancılık alanında başladık. Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde inşaat sektörü üzerine projelerimiz sürüyor. Ardahan’a lüks bir yatırım kazandırmak için Gökdemir life lüks binalar projesine başladık, ancak bu projemiz Ardahan’a örnek olacak. Önümüzdeki yıllarda ise villa projelerinin yanı sıra sanayi sektörüne ağırlık vereceğiz” dedi.
 

Bu haber 5653 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum