Reklam

O palabıyıklı bürokrat kim?

O palabıyıklı bürokrat kim?
04 Kasım 2019 - 09:55

31 Mart Mahalli Seçimlerinde Ak Parti’den Ardahan Belediye Başkan aday adayı olan Ardahan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Müdürü Erdal Başdemir, sosyal medya hesabında, “Şehrimizde birileri pala bıyıklı bir bürokratın arkasına tespih boncuğu gibi dizilip, Vekilimizi öteleme çabasına girmişler” diyerek kamuoyunu meraklandırdı.

KAMUOYU, PALABIYIKLIYI MERAK EDİYOR!

Başdemir, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Dün ne dediyse bu gün aynı şeyi söyleyebilen ve söylevinin sonuna kadar arkasında durabilen kaç siyasetçi var günümüzde. Sanırım az, bu azlardan biride benim ağabeyim Orhan Atalay’dır. Çok zamandır takip ediyorum. Şehrimizde birileri pala bıyıklı bir bürokratın arkasına tespih boncuğu gibi dizilip, Vekilimizi öteleme çabasına girmişler. Tercih meselesi fakat bu tercihe saygı duymuyorum. Çünkü bu tercih mertçe yapılmıyor. Alçakça ve adice yapılıyor, yazıklar olsun. Dünkü düzenin yalakaları, bu günkü rüzgara açtığınız yelken sizi bilmem nereye götürür belki! Ama şunu biliyorum vefa imandandır. Kısa süre önce tanıdığım ve tanımaktan şeref duyduğum ağabeyimle, iyi günümüzde, kötü günümüzde beraber ve bir olacağız. Çünkü o bu toprakların yetiştirdiği inandığını korkmadan söyleyen söylediğinin arkasında duran bir değer...”

Bu haber 1258 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Hasan İnceler
  6 ay önce
  Has be has ardahanlıyım Erdalcığım. Kendimi bildim bileli de ardahanda yaşıyorum, kimseye yalakalık yapmama ihtiyacım yok zira ne kamuyla işim var ne siyasetle :) Bu arada kendi adınla yazabilirsin :D
 • Hasan İnceler
  6 ay önce
  Herkes kendi istikbali için kimden daha fazla fayda görebilecekse onun tarafına geçiyor şu an. Ardahan'ın haline bak. Biraz az yalakalık yap Erdal Beyimiz.
 • hasan kardeşe cevap
  6 ay önce
  hasan efendi sen öyle bir yorum yazmışsın ki gülesim geldi. yalakalık sizlerin işi galiba kesin Ardahanlı değilsin ve Ardahanın ekmeğini yiyorsundur ki böyle bir yorum yazıyorsun. Erdal beyi tanımıyorsun galiba!
 • En büyük vali bizim vali
  6 ay önce
  Düşüncenize katılmıyorum siyasi bir yazı olmuş