Reklam

NOSTALJİ GÜZELLİK MERKEZİ, HİZMET AĞINI GENİŞLETTİ

NOSTALJİ GÜZELLİK MERKEZİ, HİZMET AĞINI GENİŞLETTİ
29 Eylül 2019 - 23:06

Cilt Uzmanı Kader Çimen,  geçtiğimiz yıl Ardahan’da açtığı Nostalji Güzellik Merkezinde hizmet ağını genişleterek modern ve teknolojik ürünlerle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Ardahan’a ilk Güzellik Merkezi kazandıran Cilt Uzmanı Çimen, Lazer Epilasyon, İpek Kirpik, Kirpik Liftik, Dermapen ( Leke Tedavisi), Selülit Çatlak Kırışıklık Tedavisi (Lazerle Cilt Gençleştirme), Mezoterapi, Mikroblading (Kaş Kontürü), Kalıcı Makyaj ve Pigmentasyon gibi alanlarda son teknoloji ürünleri kullanarak uzman kadrosuyla ile müşterilerini mutlu ediyor.

Ardahan dışına çıkmadan ve uzağa gitmeden Büyük şehirlerde bulabileceğiniz hizmetleri Ardahan’da yaşayanların ayağına getiren Nostalji Güzellik Merkezi, önümüzdeki günlerde yeni bir şube açmak için gün sayıyor. Nostalji Güzellik Merkezi, Kaptanpaşa Mahallesi Kazımkarabekir Caddesi Sayınlar İş Merkezi 4’ncü katta hizmet veriyor.

MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HERŞEYİ DÜŞÜNDÜK

Ardahan’da çok önemli bir hizmeti yerine getirmemin mutluluğunu yaşadıklarını belirten aynı zamanda Uzman Estetisyenlik belgesini de alan Cilt Uzmanı Kader Çimen, “Bütün kadınlar güzeldir, Kadınlar kendilerine bakmalı ve zaman ayırmalıdır. Özellikle doğum sonrası ciltteki lekelerin giderilmesinde tutunda istemediğimiz tüm ayrıntılar için çözüm üretiyoruz. Cildimiz bizim için oldukça önemlidir. İnsanların dış görünüşünü ve sağlığını ilk olarak belli eden kısım derimizdir. Hizmet ağımızı genişleterek müşterilerimizi memnun kalacak şekilde ağırlıyor ve onları özel gün ve gecelerine özenle hazırlıyoruz. Bizim için birinci kural hijyendir, devamında ise Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri kullanıyoruz. Güzellik alanında farklıyız ve fark ortaya koyuyoruz. Müşterilerimiz için her şeyi düşündük. Gelişen ve değişen dünyada kendimizi sürekli yeniliyoruz. İnsan fıtratı itibari ile güzel bir varlıktır. Ama genel olarak kullandığımız güzellik kelimesi bazı dönemlerinde insanların en çok takıntılı olduğu kavramlardan biri olmuştur. İşte bu esnada biz salonumuzda güzel olan bayanlarımıza istedikleri gibi daha güzel görünmelerini sağlayarak çalışmalar yapmaktayız. Dünyanın seçkin markası ve cihazlarıyla işlem yaparken sizde güzelliğinize güzellik katın. Cildinizi yenilerken ruhunuzu da yenileyin. Bizimle her zaman kendinizi iyi hissedin” dedi.

NOSTALJİ GÜZELLİK MERKEZİNDE KADINLARA YÖNELİK ŞU HİZMETLER VERİLİYOR

LAZER EPİLASYON:

Buz başlıklı, son teknolojik cihazlar ile kıl köklerini tahrip ederek 8+2 seans ile kesin sonuç verilmektedir. İşlem öncesinde hasta hormonel yapısı (metabolizmasını) ve kıl kökünü analiz ederek kişi işleme alınmaktadır. Yaz kış her mevsim vücuttaki her bölgeye uygulanır.

İPEK KİRPİK+KİRPİK LİFTİK:

Bu işlem ile kirpik perması yapılarak ardından diplerine keratin bakım, kirpik vitamini ve botox işlemi yapılarak daha dolgun hacimli kirpikler kazandırılıyor.

G+5:

Bu işlem ile selülit tedavisi yapılmaktadır. Titreşim dalgaları ile sarkan bölgeleri sıkılaştırarak bölgesel incelmeyi sağlamaktadır.

G+5 İşleminin Faydaları:

  • Kan dolaşımını hızlandırır
  • Ağrıları giderir
  • Cildi sıkılaştırır
  • Toksin atar
  • Selülit oluşumunu engeller ve azaltır

DERMAPEN ( LEKE TEDAVİSİ):

Dermapen işlemi ile ciltte oluşan lekeleri nanoteknolojik iğneleme sistemi ile kanallar açarak lekeli deriye serumlar yardımı ile leke tedavisi yapılmaktadır.

KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ (LAZERLE CİLT GENÇLEŞTİRME):

Zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları, çizgileri azaltan basit, cerrahi olmayan bir uygulamadır.

MEZOTERAPİ:  

Estetik amaçlı tıbbi bir işlemdir. Mezoterapi işlemi ile; cilt yenileme, anti-aging, bölgesel zayıflama, selülit, çatlaklar, lekeler, yara izleri, saç tedavisi, akut ve kronik ağrı, spor yaralanmaları, çeşitli deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Mezoterapi cilt altındaki kolajen ve elastin gibi yapıları uyararak etkisini gösterir. Bu şekilde o bölgedeki kan dolaşımı, lenfatik dolaşım ve immün cevap düzenlenir.

KALICI MAKYAJ:

Kalıcı makyaj mikro pigment genel uygulamasıdır. Kalıcı makyaj uygulamaları tamamen organik içerikli boyaların, işlem yapılacak olan bölgelere mikro iğneler ile kalıcı olarak yerleştirilmesidir.

MİKROBLADİNG (KAŞ KONTÜRÜ):

Yüz çevresi ve vücut için üretilmiş olan pigmentasyon uygulaması ile kalıcı makyaj, boyanın kişiye özel steril iğneler yardımı ille derinin altına işlenmesidir.Ayrıca microblading kaş kontürü uygulaması ile kadınlar her an, günün her saati bakımlı olabilmektedirler. Özellikle uzun iş saatleri ve yoğun tempo esnasında kaş makyajı ile vakit kaybetmek istemeyen kişiler kalıcı makyaj uygulamalarını oldukça yararlı bulmaktadırlar.   

PİGMENTASYON:

Saçınızdaki highlightların zamanla kızarıp tonlarının bozulmasına çözüm olarak sürekli saçınızın rengini açarak açık ve koyu tonlar arasında dengeyi kaybetmek yerine, “pigmentasyon” uygulaması ile kızarıklığı alıyoruz. Aynı zamanda saç diplerinize natürel bir ton da veriyoruz.

NOSTALJİ GÜZELLİK MERKEZİ,

Kaptanpaşa Mahallesi Kazımkarabekir Caddesi

Sayınlar İş Merkezi Kat: 4 No: 9/15 Ardahan

Tel: 0 542 309 85 50

Bu haber 2856 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum