Reklam
Reklam

NEŞVE CAFE AÇILIŞA HAZIR!

NEŞVE CAFE AÇILIŞA HAZIR!
19 Eylül 2019 - 18:41

NEŞVE, ARDAHAN'A NEŞE VERECEK

Türkiye’nin birçok noktasında misafirleriyle buluşmaya ve enfes tatlarını Türkiye’nin dört bir yanına yaymaya devam eden Neşve Cafe ve Restaurant Ardahan’da 40. Şubesinin açılışını gerçekleştirecek.

Hamam Caddesinde Ardahan Alışveriş Merkezi’nde (AVM) açılan Neşve Cafe ve Restaurant 20 Eylül Cuma günü saat 13:00’de protokol üyelerinin katılımıyla açılışını yapacak.

Neşve Cafe ve Restaurant, Şehit ve Gazi Ailelerden ve yakınlarından ücret almıyor.

NEŞVE HAKKINDA

Türkiye’nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olma özelliğini elinde bulunduran Neşve; 2008 yılında ilk mağazasını Kayseri’de açtı. Sektörde yerli bir marka olması gerektiğine inanarak; Türk Kahvesini ve Türk damak tadını ön planda tutarak, en kaliteli çay – kahve zincirini oluşturmayı hedefledi. Ülkemizde hızla gelişen yeme-içme sektörü içinde yer alan Neşve; zengin kahve, bitki çayları ve diğer sıcak-soğuk içecek menüsü, kendi üretiminden kaynaklanan özgün lezzetleri ve aromaları ile hızla büyüyerek sektördeki önemli markalar arasında kısa sürede yerini aldı. “Herkesin Hayalinde Bir Neşve Açmak Vardır” sloganıyla 2009 yılından bugüne Türkiye’nin birçok noktasında misafirleriyle buluşmaya ve enfes tatlarını Türkiye’nin dört bir yanına yaymaya başladı. Neşve; 2018 yılı itibariyle Türkiye’de 30 üzeri noktada, Suudi Arabistan ve Azerbaycan’da birer şubeyle hizmet veren global bir marka haline gelmiştir. Kelime anlamı olarak “Neşe Veren” anlamına gelmektedir.

Bu haber 3503 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
Günün Başlıkları