Reklam

Nerede bu yetkililer?

Nerede bu yetkililer?
09 Temmuz 2020 - 12:52

Son günlerde coronavirüsün Ardahan’da artması, Ardahan halkı tarafından pek umursanmıyormuş gibi görünüyor.

Kente 200 vakanın bulunduğu 70 kişinin ise tedavi altında olduğu bilgilerinin yanı sıra dün bir kişi de hayatını kaybetmişti. Yaşanan kötü badireleri umursamayan Ardahan halkı PTT binası önünde sosyal mesafeyi hiçe sayıp uzun kuyruklar oluşturdu. Virüse davet çıkaran bilinçsiz kişilerin ne kadar umrunda bu durum sorgulamak gerekir?

Etrafta herhangi bir yetkili olmaması dikkatlerden kaçmazken, gözle görülmeyen tedbirler nerde sorusu akıllarda yer beliriyor.

 

Bu haber 2045 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • ÖMER TÜRKOĞLU
  1 ay önce
  VATANDAŞ KURALLARA UYMAZSA DEVLET NE YAPSIN ? HÜKÜMET NE YAPSIN ? VATANDAŞIN ÖNCELİKLE MASKE , HİJYEN VE MESAFE KURULLARINA UYMASI LAZIM. SORUMLULUK ARTIK DAHA ÇOK VATANDAŞ LARDA !
 • Erhan EROĞLU
  1 ay önce
  Güzel yazmışsın da bu olay 4 aydır yaşanıyor sen 4 aydır nerdesin? Yetkililerin ortada gözükmediğini nerden biliyorsun? Ayrıca yetkililer dışarıda kuyrukta mı bekleyecek. Gözlerin kuyruğu görüyorsa oradaki polisleri neden görmüyor? Madem gazetecisin de merkezde gişede sadece 2 personel olduğunu neden bilmiyorsun? Gazetecilik sadece dışarıda fotoğraf çekip afilli başlık atmak mı? Dışarıda fotoğraf çektikten sonra 2 adım atıp içeri girseydin yetkilileri görürdün.
 • Yasin KAYIKÇI
  1 ay önce
  Bu yaşlıların oğlu kızı yok mu veya akrabası yok mu her şey yetkililer diyorsunuz birazda insanın içinde olacak bu kadarda olmaz .eğitim sıfır yaşlıya ne anlatacaksın