Reklam

Necmettin Taşçı: Vefa borcumu ödemek istiyorum

Necmettin Taşçı: Vefa borcumu ödemek istiyorum
10 Ocak 2019 - 18:29

Ardahan’ın Posof İlçesinde yıllardır esnaflık yapan Cumhuriyet Halk Partisi’nden Posof İl Genel Meclis Üyesi adayı olan Necmettin Taşçı, 40 yıldır ikamet ettiği ilçeye vefa borcunu ödemek istiyor.

CHP Posof İlçe başkanı Erkan Ocak’ın 31 Mart’ta yapılacak Mahalli seçimlerde Posof Belediye Başkanlığı başta olmak üzere, iki tane İl Genel Meclis Üyeliğini kazanmak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Posof’ta 15 yıl CHP belediye Meclis üyeliği yapan Taşçı,  Posof merkezde ikamet edip kasaplık mesleğini icra ediyor. 1960 Posof’ta doğan, lise eğitimini burada tamamlayan ve 15 yıl Posof CHP Belediye Meclis Üyeliği yapan Taşçı’nın tarım ve hayvancılık üzerine besi ve damızlık çiftliği bulunuyor.

VETERİNERLİK HİZMETLERİ ARTTIRILMALI

İlçede 40 yıldır baba mesleği olan kasaplık mesleğini sürdüren Taşçı, “İlçemizin 49 pare köyün sorunlarını biliyorum, insanlarını tanıyorum. Posof halkı beni esnaf olarak yıllardır ayakta tutuyorlar. Vefa borcumu ödemek istiyorum. Haklarını helal etsinler. Onların sayesinde ayakta duruyorum. Bu işlerde liyakat önemlidir. Bölgemizde tarım ve hayvancılık yaygındır ama veterinerlik hizmeti sıfırdır. Kurtuluşumuz olan tarım ve hayvancılığın daha iyi şartlar yapılabilmesi için veterinerlik hizmetini büyüteceğim. Özellikle ilçemizde Tarım İlçe Müdürlüğü bünyesinde veterinerlik hizmetinin daha fazla sağlanması için girişimlerde bulunacağım. Posof halkı beni tanıyor ve biliyor. Bizim makama ihtiyacımız yoktur. Halkımız bana bu görevi tevdi ederse Posof ve memleketim için ne gerekiyorsa gece gündüz demeden çalışacağım. Doğru birdir, tektir, bu göreve layık görülüp, bir dönem görev yapıp başarmazsam ikinci dönem aday olmayacağım. Bu konuda Posof halkına da söz veriyorum. Benim için İl Genel Meclis Üyesi olmak önemli değil, önemli olan Posof’un geleceğidir. Göç almış başını gidiyor” dedi.

İKİNCİ SIRA ADAYI AYTEKİN GÜNGÖR

CHP’den İl Genel Meclis Üyeliğine ikinci sıradan aday olan Aytekin Güngör hakkında da bilgiler veren Taşçı, “İkinci sıra adayımız Aytekin Güngör Posof ilçesine bağlı Baykent köyünde ikamet ediyor. Esnaflık yapıyor. CHP eski İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ali Güngör’ün oğludur. Beraber çalışıp başaracağımıza inancım tamdır. Posof’ta başarılı olacağımıza inanıyorum. Çıktığımız bu yolda Allah yardımcımız olsun” diye konuştu.

Bu haber 2501 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Posofli
  1 yıl önce
  O veteriner babasinin hayirinami çalışıyor sonuçta parasini kazanıyor.bedavami iş yapiyor sanki.
 • Posof sever
  1 yıl önce
  Ben pısofda 12 yıldır bir fiil calisan veteriner hekimin esıyım gece gunduz demeden buyuk bir fedakârlık yaparak calisan esim adına nasıl hizmet yapılmasıdır acaba soruyorum 12 yıldır bir ılcedr bir veteriner hekim gorev yapıyorsa bu fedakarlık degıldırde nedir gecenin hersaatı uysuz gece gunduz bence elinizı vicdanına koyun oyle konusun acaba o veteriner hekimin arkasında durulup helal olsun adam bu memlekete cakısdı deme yuregune sahip olun yeyısemeyebılır insan sonucda Baska veteriner arkadaskarımızda gelir gorev yapar meskege emege saygı lutfen
 • yasin KAYIKÇI
  1 yıl önce
  15 belediye encümenliği yapmış vefa borcunu ödememiş .şindi ödüyeçek vayyyyyy anam vay