Reklam
Reklam

MURAT GÖKDEMİR ARDAHAN'DA

MURAT GÖKDEMİR ARDAHAN'DA
05 Nisan 2021 - 22:10
Eğitim ve sağlık alanlarına yaptığı katkılarla tanınan Türk Halk Müziğinin sevilen sesi iş insanı Murat Gökdemir Ardahan’a geldi. Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut’la Öğretmen Evi’nde bir araya gelen Sanatçı Murat Gökdemir, eğitim için yapacağı proje çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Köyüne tablet desteği sunan Murat Gökdemir, Hacıali İlköğretim Müdürü Göleli hemşehrimiz Dilara Şentürk’le okul hakkında bilgi aldı ve eksikliklerin giderilmesi için bir takım girişimlerde bulunacağını söyledi. Memleketini ve köyünü çok sevdiğini belirten Murat Gökdemir, imkanlar ölçüsünde köyüne ve memleketine her zaman sahip çıkacağını belirtti.

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut ise, özellikle eğitime katkı sunan duyarlı iş insanlarına teşekkür ederek şunları söyledi: “Ardahan genelinde 18 Bin öğrencimiz bulunmaktadır. Başlattığımız tablet kampanyası kısmen de olsa amacına ulaştı. Ancak Ardahan’ın daha çok tablete ihtiyaç duyduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Murat Gökdemir hemşehrimiz de köyüne tablet desteği sunarak eğitim camiasını memnun etmiş olup güzel bir örnek davranış ortaya koymuştur.”
 
Bu haber 1408 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum