Reklam
Reklam

MURAT BOZKURT UZAN'I BIRAKTI, SARIGÜL'E GEÇTİ

MURAT BOZKURT UZAN'I BIRAKTI, SARIGÜL'E GEÇTİ
01 Şubat 2021 - 19:30
Gelecek vaat eden siyasetçilerin arasında gösterilen Mali Müşavir Murat Bozkurt, Genç Parti’den istifa ederek, Mustafa Sarıgül önderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisine geçti.

Siyasete Genç Parti Keçiören İlçe Başkan Vekili olarak başlayan Mali Müşavir Murat Bozkurt, 6 ay  gibi kısa bir sürede Türkiye’nin meselelerini ve çözüm önerileri hakkında başlattığı çalışmalarla Genç Parti Genel Merkezinin dikkatlerini üzerine çekti.

Genç Parti Ankara İl Başkan yardımcılığı, Ankara İl Muhasbi ve Ekonomiden Sorumlu Başkanlık görevlerine getirildi. Yaklaşık bir yıl içerisinde Genç Parti Genel başkanı Cem Uzan’a sayısız ekonomi raporları hazırlayan Bozkurt, Genç Parti üzerinden Türkiye siyasetine katkı sağlamayacağı kanaatine ulaşınca, siyasete Mustafa Sarıgül önderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisinde deva etme kararı aldı.

TDH’nin çalışmaları hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Mali Müşavir Murat Bozkurt: “Şuanda Sayın Sarıgül’le birlikte Türkiye’nin meseleleri ve çözüm önerileri başta olmak üzere, eğitim politikası, tarım politikası ve Türkiye’nin 7 bölgesinin ayrı ayrı sorunları ve çözüm önerileri adı altında yoğun bir çalışma başlattık. Türkiye Değişim Partisi ile birlikte Türkiye’de çok şeyin değişeceğine inanıyor ve bu değişim cesaretini kendimden ve tüm parti teşkilatlarından görüyorum. Türkiye Değişim Partisi bağımsızlığın aşkıdır, özgürlük sevdasıdır ve demokrasinin öncüsüdür” dedi.
Bu haber 1387 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum