Reklam
Reklam

MUHTARLAR, GP LİDERİ AHMET DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER

MUHTARLAR, GP LİDERİ AHMET DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞTÜLER
06 Mart 2020 - 23:06

Ardahan’da teşkilatlanma çalışmalarını İl Başkanı Celil Toprak Başkanlığında sürdüren Gelecek Partisi, Ardahan Merkeze bağlı 7 Mahalle Muhtarıyla bir araya geldi.

Gelecek Partisi ve Muhtarlarlar, yemekli toplantıda Ardahan’ın sorunları ve yatırım projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundular. Ardahan’ın geleceğini ilgilendiren önemli konular hakkında da istişarelerde bulunan Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Celil Toprak, Muhtarları Partisinin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’yla görüştürdü.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile telefonla görüşen Ardahan’ın 7 Mahalle Muhtarı, Doğu Ekspres Treni, tüneller ve havaalanı için Davutoğlu’dan destek istediler.

Muhtarların isteklerine samimi bir şekilde cevap veren Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: “Ardahan benim ilimdir. İktidar olduğumuzda ilk çiviyi Ardahan’a çakacağız. Ardahan ilimizi ulaşımda marka kent yapacağız. Doğu Ekspres Treni Ardahan’a gelecek ve Ardahan’a havaalanı da yapılacak. Tünellerde tamamlanacak. Ardahan’a pozitif ayrımcılık yapacağız. İktidarımızla birlikte her kes farklı bir Ardahan görecek” dedi.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile telefonla görüşen Muhtarlar, İl Başkanı Celil Toprak’a sorunlara duyarlı olmasından dolayı teşekkür ettiler.

Bu haber 2619 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum