Reklam
Reklam

MORKOÇ'TAN BAŞKAN DEMİR'E ÖNERİ

MORKOÇ'TAN BAŞKAN DEMİR'E ÖNERİ
04 Ağustos 2020 - 22:36 - Güncelleme: 04 Ağustos 2020 - 23:04
Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Morkoç, Ardahan Şehirlerarası Otogar İşletmesinde Belediye tarafından yapılacak “Ardahan İli Yöresel Ürünler Çarşısı” projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Bazı sağlık sorunlarının tedavisi için il dışında bulunan Başkan Morkoç, Belediye Başkanı Faruk Demir’in STK başkanlarıyla her zaman fikir alış verişinde bulunmasını isteyerek konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:
 
“Çok kıymetli esnaf kardeşlerim, bildiğiniz gibi bazı sağlık sorunlarım için kısa süreliğine İstanbul’da bulunmaktayım. Bugün otogar esnafı toplanıp beni aradılar ve Ardahan Belediyesi yetkililerin otogardaki tuvaleti çalıştıran kişiye eşyalarını boşalt yıkacağız.  Nedeni sorulduğunda ise yöresel ürünlerin satılacağı pazar yapılacakmış. Sayın Başkan, Ardahan'a bir çivi çakandan Allah razı olsun. Yapacağınız pazar iyi hoş da bunu yaparken Çevreyolunda otogar için alınan arsayı yaparsın. Bizde esnaf başkanı olarak esnafımıza taşının deriz, sorunsuz herkes belirlenen iş yerlerine taşınır ve açılışını da birlikte yaparız. Sayın Demir’e çağrıda bulunuyorum, Ardahan hakkında alacağın kararlarda STK başkanları ile fikir alışverişinde bulunmanız sizin lehinize olur. Size tasfiyemiz, şu anki sebze pazarında haftada bir gün belirle vatandaş ürününü satsın modern bir otogar yapılana kadar. Perşembe günün dışında 6 gün boş pazarda canlanmış olur”.
 
Bu haber 1937 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum