Reklam

MİNİ VOLLEY FEST'E 30 EYLÜL DAMGASI

MİNİ VOLLEY FEST'E 30 EYLÜL DAMGASI
30 Mayıs 2019 - 11:42 - Güncelleme: 30 Mayıs 2019 - 12:03

Anadolu Birlik Spor Kulübü tarafından Ankara’da organize edilen "2. Geleneksel " etkinliklerine bu yıl Ardahan’da davet edildi. 

Ardahan’da voleybol alanında son yıllarda adlarından bolca söz ettiren 30 Eylül Ortaokulunun küçük takım sporcuları da bu büyük turnuvaya davet edildiler. Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Kızılateş'in sponsorluğunda turnuvaya katılan Göleli kızlar,  40 takımın yer aldığı turnuvada karşılaştıkları tüm rakiplerini yendiler ve gruplarında şampiyon oldular. 

HÜSEYİN KIZILATEŞ'E ÖZEL TEŞEKKÜRLER

Okulun Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Ferdi Altun organizasyonla ilgili şunları söyledi, “ Harika ötesi bir organizasyondu. Öğrencilerimiz için büyük tecrübe oldu. Özellikle iyi kulüplerin sporcuları ile yarışma şansı yakalamalarına çok sevindim. Çocuklarımızdan durumları sorulanlar oldu ve önümüzdeki sezon deneme antrenmanlarına gidecek kızlarımız olacak. Ayrıca büyük kızlarımızdan da 2 tanesi yine güzel bir kulübümüze göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuklarımıza desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay'a Kaymakamımız Cevat Gün'e Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Bülent Akar'a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mevlüt Özalp'e Okul Müdürüm Alper Küpeli'ye takımın kurucusu Canip Atalay'a Çocuklarımızın Ankara-Göle hattındaki tüm maddi manevi yükünü üstlenen Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Kizilateş'e ve yardımcısı Derviş Güneş'e derneğimizin Kadın Kolları Başkanı Binnaz Avşar Atalay'a Avukat Ceren Atalay hanıma çok teşekkür ederim ”dedi. 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Okul Müdürü Alper Küpeli ise, “Çocuklarımız başarıları ile bizi gururlandırdılar. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Daha güzel başarılar getireceklerine ve ilimizi çok güzel temsil edeceklerine inanıyorum” ifadelerine yer verdi. Göle Haber

Bu haber 1380 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasin KAYIKÇI
    1 yıl önce
    Bu güzel ve gurur verici başarınızı tebrik eder başarılarınızı canı gönülden kutlarım.