Reklam

Merkez İlçe: Görevimizin başındayız

Merkez İlçe: Görevimizin başındayız
26 Ekim 2019 - 15:27

Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Merkez İlçe Örgütünün CHP İl Başkanı Yalçın Taştan tarafından görevden alındığı ileri sürülürken, Merkez İlçe Başkanı Vedat Temel konu ile ilgili açıklama yaptı.

CHP Genel Merkezi tarafından kendilerine har hangi bir tebliğin yapılmadığını açıklayan Merkez İlçe Başkanı Vedat Temel, Genel Merkezin dışında alınan hiçbir kararın hükmün olmadığını söyledi.

Temel: “Önümüzdeki ay yapılacak olan ilçe kongrelerinde aday olsak ta olmasak ta tüm kadromuzla partimizin tüzüğü neyi emrediyorsa her şeyi usulüne uygun bir şekilde uygulayacağız. Sandıklarımızı da koyacağız, delege seçimimizi de yapacağız. Merkez ilçe kongresinde kim aday olursa demokrasi gereği delegemiz kimi teveccüh gösterip seçerse hepimiz saygı duyacağız. Sandıkla geldik sandıkla gideriz” dedi.

Görevde bulunduğu süre zarfından iki genel ve bir yerel seçim olmak üzere 3 seçimde büyük başarının yakalandığına dikkat çeken Temel, kamuoyunda çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve görevinin başında olduğunu söyledi.

CHP’de isimlerin hiçbir öneminin olmadığının altını çizen CHP Merkez İlçe Başkanı Vedat Temel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu partiye atadan emek veren insanlarız. Ailece CHP’liyiz. Bu partinin dün olduğu gibi bugün ve yarında her zaman emrinde olacağız. Partimizin, Genel Başkanımızın emrinde yanında olduğumuzu herkes biliyor. Biz göreve geldikten sonra 3 seçim yaşadık. Girdiğimiz seçimlerde Merkez İlçe olarak büyük başarı yakaldık. 30 yıldır alınamayan belediyeyi bu örgüt aldı. Bu örgüt geldikten sonra kaybettiği hiçbir seçim yoktur. Üye konusunda ciddi çalışmalar yaparak üye sayımızı arttırdık. Belediyeyi almamızda hem doğru adayla hem de doğru seçim stratejisiyle seçimi kazandık. Bunların en önemli sebebi de partiyi ayrıştırmadan, kırmadan, dökmeden bir arada tutarak başarıyı getirdik. Hiç kimse hiçbir şüpheye, tereddütte kapılmasın biz görevimizin başındayız. Olsak ta olmasak ta biz partiliyiz, bizim için koltuklar gelip geçicidir Cumhuriyet Halk Partisi kalıcıdır. Partimizin her zaman yanındayız.”

Bu haber 1665 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • doğu bilgin
  7 ay önce
  çok değerli dava arkadaşım ardahan chp ilçe başkanı vedat temel ve ekibiyle ilgili duymuş olduğum görevden alınma girişimini kınıyorum. bu teşebbüse kalkışan sadece kendi koltuğunun tehlikede olduğunu gelecek seçimde kendine hizmet edecek başka bir ilçe örgütüyle çalışmaktan başka amaç gütmemektedir halbuki kişilere değil halka hizmet vardır ilçe başkanınız vedat temel ve ekibi nin bu hizmeti lağiyle yerine getirdiklerine cani gönülden inanıyorum saygılarımla
 • Arif Kuruçam
  7 ay önce
  Değerli başkan saygı değer chp li kardeşlerim il Başkanımız Sayın vedat temel beyin partisine verdiği çalışma temposunu Candan kutluyorum sayın vedat beyi daima başkan olarak chp nin başında olması inanin ne kadar isabetli bir seçim olmuştur burada gerek chp li kardeslerimi gerek partimüze değer vermiş değerli insanlarımıza başta sayın vedat bey olmak kaydiyla herkese saygılarımı sunarım allah yar ve yardımcımız olsun kalın salincakla sayın başkanım iyiki varsınız sizlerin gayretleriyle bir yerleregeldik tekrar tekrar tesekkurler
 • Er Bey
  7 ay önce
  Gerçek partililer yerinde kalmalılar. Bir kişinin lafıyla hareket edilmemeli. Partiyi kemikçilere bırakmayacağız. Vedat Başkanım yanındayız her daim.
 • Er Bey
  7 ay önce
  Gerçek partililer yerinde kalmalılar. Bir kişinin lafıyla hareket edilmemeli. Partiyi kemikçilere bırakmayacağız. Vedat Başkanım yanındayız her daim.
 • Arif Sağ
  7 ay önce
  Vedat başkan yine başkan olacaktır eminiz olmasını istiyoruz tekrardan ilçe sorumlumuz olmazsa da CHP merkezde kan kaybeder.
 • Adem B.
  7 ay önce
  Vedat bey kadar ilgili alakalı, işini önemseyen örgütlenmeden anlayan kimseye kötü söz söylemeyen saygılı beyfendi biri görmedim gençliğimizi kuran Vedat beydir. Tekrar partide yer almalı kongreyi umarım kazanır yanındayız abi. Yine kazanacaksın ve birlikte güzel işlere imza atacağız.