Reklam
Reklam

MEMLEKETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

MEMLEKETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
06 Şubat 2020 - 10:46

Ülke olarak maalesef zor günlerden geçiyoruz.

Bir ay içerisinde önce Elazığ ve Malatya da meydana gelen deprem sonrası kayıp ettiğimiz 41 vatandaşımızı ve onca evsiz kalan yurttaşlarımızın acısı daha dinmeden, yaralarını sarmadan, Suriye’de askerimizin uğradığı hain saldırı sonrasında 8 vatan evladımızın şehit düşmesi hepimizi yasa boğmuştur.

Maalesef bugünde Van’da iki defa üst üste çığ düşmesi sonucunda 33 asker ve sivil vatandaşımızı kayıp etmenin derin açısını yaşıyoruz.

Bu akşam meydana gelen İstanbul Sabiha Gökçen Hava alanında ki bir uçağımızın pisten çıkması sonucunda 1 vatandaşımızı kayıp etmiş ve 157 de yaralımızın olması açımızı kat ve kat artırmıştır.

Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği olarak Ülkemizi yasa boğan başta Elazığ ve Malatya’da ki depremde hayatını kayıp eden , Suriye  de şehit düşen bütün vatan evlatlarımıza , Van’da çığ altında kalıp hayatını kayıp eden kıymetli vatandaşlarımıza ve bugün İstanbul Sabiha Gökçende hayatını kayıp eden vatandaşımıza Yüce Allahtan gani gani rahmet diliyoruz. Yerleri mekanları cennet olsun.

Bütün yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar, geride kalan Ailelere ve bütün memleketimize Allah’tan sabır diliyoruz.

Bir daha millet olarak böyle acı olayların yaşanmamasını Yüce Rabbimizden niyaz ederiz.

Saygılarımızla,

Celil ÜNLÜ, Adem Düz, Burhan Yıldırım, Resul AKTÜRK, Aslan Murat Şenel, Burhan AKTAŞ

Ardahan Eğitim ve Kültür Derneği

Bu haber 1310 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Çicek kaya
    8 ay önce
    Evet bütün türkiye halkının başı sağolsun bir daha böyle acılar olmasın hepimizin ici yaniyor her sabah televziyonu korkarak acıyorum fakat her şey acıķki yeterince önlemler alinmıyor herkes üzerine düşen görevi yaptiktan sonra gerisin bizi yaratan bilir diye düşüñyorm illaki