MAGANDA KURŞUNU, DAMAL'LIYI ÖLDÜRDÜ

MAGANDA KURŞUNU, DAMAL'LIYI ÖLDÜRDÜ
08 Kasım 2021 - 15:45
İstanbul Avcılar’da trafikte bir şüphelinin rastgele ateşlediği silahtan çıkan kurşun, seyir halindeki başka bir arabada bulunan 4 kişiden 2'sine isabet etti. Arka koltukta oturan Ardahan Damallı Can Terekeme (22) hastanede hayatını kaybederken, akrabası olan sürücü ise yaralandı.

Olay, geçtiğimiz gece saat 00.15 sıralarında İstanbul/Avcılar Yeşilkent Mahallesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre askerlik görevini tamamladıktan sonra İstanbul’a ailesinin yanına dönen Can Terekeme ile akrabası olan 3 kişi otomobille seyir halindeydi. Başka bir otomobildeki vatandaşın rastgele ateş ettiği silahlardan çıkan mermilerden biri içinde Ardahan Damalı Can Terekeme, Engin A., Eray A. ve sürücü Yemen A.’nın bulunduğu otomobilin bagaj kısmına isabet etti.
 
BAGAJI VE İKİ KOLTUĞU DELEREK GEÇTİ

Bagaj kısmını delip geçen mermi, arka koltukta oturan Can Terekeme'yi ve sürücü Yemen A.’yı yaraladı. Kendisinin ve arka koltuktaki akrabası Can Terekeme’nin yaralanmasının ardından Yemen A. hemen otomobili durdurdu. Yanlarında bulunan ve olaydan yara almadan kurtulan Engin A. ve Eray A. aynı otomobille iki yaralıyı hastaneye götürdü. Merminin akciğerlerinde büyük hasar oluşturduğu öğrenilen Can Terekeme hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Sürücü Yemen A.'nın ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.
 
YAKINLARI HASTANEDE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Acı haberi alan yakınları hastanede sinir krizi geçirdi. Beyaz bir otomobil içinde çevreye rastgele ateş eden şüphelinin olay yerinden kaçtığı iddia edildi. Polis ekiplerinin kaçan şüpheliyi yakalama çalışmalarının devam ettiği öğrenildi. Öte yandan düzenlenen cenaze töreni ardından Can Terekeme'nin toprağa verilmek üzere Ardahan'ın Damal İlçesine bağlı Otağlı (Erzede) köylü olduğu öğrenildi.
Bu haber 1724 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum