Reklam
Reklam

KÖY VE MAHALLEDE ÇIKTI, BAKIN NELER YAŞANDI?

KÖY VE MAHALLEDE ÇIKTI, BAKIN NELER YAŞANDI?
18 Aralık 2021 - 23:19 - Güncelleme: 18 Aralık 2021 - 23:31
Ardahan'ın Göle ilçesinde çıkan yangınlar yürekleri ağza getirdi. Köyde çıkan yangın da bir aile az kalsın yok olacaktı. Mahalleden yükselen alevlerden geriye ise kül yığını kaldı.

ÇOCUKLARI İÇİN ATEŞİN ORTASINA DALDI!

Edinilen bilgilere göre, Göle'nin köylerinden olan Büyük Altunbulak'ta yaşayan Murat Aydın isimli vatandaşın evi, gece saatlerinde neden çıktığı henüz belirlenemeyen bir yangın sonucu kullanılamaz hale geldi. Uykudayken az kalsın alevlerin arasında can verecek olan aile üyeleri bir anda neye uğradıklarını şaşırdı. Çocuklarını alevlerin arasından güçlükle çekip alan baba Murat Aydın adeta ecel terleri döktü. 

ODUNLUK, CAYIR CAYIR YANDI!

Korku ve panik anlarının kayda geçtiği bir başka yer de Kazım Karabekir Mahallesiydi. Bir evin odunluğu, içindeki yakacak malzemeleri birlikte cayır cayır yanmaktan kurtulamadı. İtfaiye ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucu söndürülen yangınlar da tek teselli herhangi bir can kaybının yaşanmaması oldu.
Haber: Özgür Evliyaoğlu-Ardahan Haber
Reklam
Bu haber 3626 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Goleli müslüman genç
  6 ay önce
  Genelde bizim oralarda yangın çıkmaz çıkarılır! Kıskançlık hasutluk çok biz orda eee inanç konusunda geri olunca herşey yapar insanoglu!
 • Ardahanlı
  6 ay önce
  Allah yardımcın olsun.