Reklam

Koronavirüs Göle'de

Koronavirüs Göle'de
05 Mayıs 2020 - 18:24 - Güncelleme: 05 Mayıs 2020 - 23:20

Göle İlçesine bağlı Küçük Altunbulak köyünde ikamet eden bir kişide koronavirüs Covid-19 testi pozitif çıktı.

Alınan bilgilere göre, iki hafta önce İstanbul’a giden ve daha sonra köyüne dönen Zeki Karakulak (45) adlı vatandaş, baş ağrısı rahatsızlığı nedeniyle köydeki Sağlık Ocağına gitti. Burada yapılan tedavi sonucu ateşi yüksek çıkan Karakulak yetkililer tarafından 112 Acil Servisine bildirildi.

Konu hakkında açıklama yapan Göle İlçe Kaymakamı Cevat Gün, “Göle Küçük Altunbulak Köyünde bir vatandaşımız baş ağrısı şikayetiyle Sağlık Ocağına gitmiş olup burada yapılan muayenede ateşi yüksek çıkmıştır. Sağlık Ocağı görevlilerinin, Koronavirüs belirtisi olduğundan dolayı durumu 112 Acil Servisine bildirmesi üzerine hastamız şu anda Ardahan Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.  Şu anda köyün tamamı değil, sadece aile bireylerini yakın izlemeye aldık” dedi.

Özkan Karakaya Ardahan Haber

Bu haber 4251 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • SELIM KARAKULAK
  2 ay önce
  Bu paylaşımda bir insanın adını açıkça söyleyerek o insanın tepki toplamasına ve rencide olmasına sebebiyet verdiğinizin farkındasınızdır umarım. Burada haber değeri taşıyan şey koronavirüse yaka***mış birisinin olmasıdır. Onun adını paylaşmanız kesinlikle doğru değildir ve habercilik anlayışına tamamen terstir. Eğer bir haberin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız o haberi hiç yapmamalısınız. Hadi haber nasıl yapılıyor onu bilmeden haber yapıyorsunuz bari biraz empati kursaydınız da adını paylaştığınız kişinin yakınlarının vs. Nasıl hissedeceğini düşünseydiniz. Bu paylaşımınız yüzünden adını paylaştığınız kişi ve tanıdıkları çevreden tepki topluyor. Sizin bu paylaşımınız da gösteriyor ki herkes kendi işini yapmalı. Siz haberciliğin nasıl yapıldığını bile bilmeden bu işe karışmışsınız ve yaptığınız şey insanlara zarar veriyor. Lütfen hareketlerinizi bir daha gözden geçirin de öyle davranın bundan sonra çünkü yaptığınız şey insanların suçsuz yere zarar görmesine neden oluyor.
 • Özkan Karakaya
  2 ay önce
  SİZE AKŞAM CEVAP VERECEĞİM