Reklam
Reklam

KÖPRÜLÜ'NÜN BÜYÜK ALTYAPI PROJESİ BAŞLADI

KÖPRÜLÜ'NÜN BÜYÜK ALTYAPI PROJESİ BAŞLADI
25 Mayıs 2022 - 14:10
Göle Köprülü Belediyesi, Belde genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmaları ile yenilenmiş ve güçlü hatlar inşa ediyor. Altyapı yatırımlarında kalıcı hizmetler sürdüren Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Belde genelinde güçlü bir altyapı ağı kuruyor.

Beldenin dört bir yanında altyapı hizmetlerini planlı bir şekilde sürdüren Başkan Akkoç, “Kanalizasyon çalışmamız tam gaz şartnameye uygun bir şekilde yapılıyor.  Kanalizasyon projemiz, 3 metre ile 5 metre derinlikte kumlu gömlek uygulaması yapılarak devam ediyor” dedi.

AKKOÇ’A TEŞEKKÜR 

Çözüm odaklı, hızlı ve etkili çalışmalarla yatırımları hayata geçiren Köprülü Belediyesi, hem mevcut hatları yeniliyor hem de yeni ağlar oluşturuyor. Köprülü Belediyesinin mahallelerinde gerçekleştirdiği hızlı, etkin ve çözüm odaklı hizmetlerinden memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar, yapılan çalışmalar için Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç’a teşekkür ettiler. 
Reklam
Bu haber 2083 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Misafir
    1 ay önce
    Neden mollahasan koyunede sayın İlhan başkan birşeyler yapmıyor hala ilkel yaşam koşulları mevcut sayın başkan iklim şartları zor olabilir ama onemli o*** adım atmanız biz o adımı goremiyoriz