Reklam
Reklam

KÖPRÜLÜ BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

KÖPRÜLÜ BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
18 Şubat 2021 - 15:47
Ardahan'ın tek beldesinin Belediye Başkanı olan Yücel Akkoç, ortaya koyduğu başarılarla ile hem beldesinin hem de Göle’lilerin gönlünde taht kurdu. Akkoç, son olarak beldede Gençlik Merkezi inşa etme sözü aldı. Beldede bahar aylarında kilit parke çalışması yapılacağını, çöp konteynırlarının konulacağını söyledi.

Ayrıca beldeye binek araçların hibe edileceğini duyuran ve en çok çalışan Ardahan'ın tek Belde Başkanı Yücel Akkoç hem başında bulunduğu beldesini hem tanıtmada, hem de çalışmaları ile dikkat çekiyor. Sürekli göç veren Ardahan'ın tek beldesi olma özelliğini tutma başarısını ortaya koyan Ardahan'ın Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç göreve geldiğinden bu yana ortaya koyduğu performansı ile neredeyse köy olacak olan beldesini adeta ilçe belediyesi konumuna getirmesi ile tanınıyor. Göreve geldiğinden bu yana ortaya koyduğu performansla adeta köy bakkalına dönen belediyeyi kurumsallaştıran, başkanlık koltuğu dahil birçok malzemeyi baştan yenileyip dizen Akkoç, bir taraftan beldesinin nüfusunu 2 binin üzerinde tutma başarısını ortaya koydu, diğer taraftan belediyenin hizmet araçlarını yeniletip, yenilerini almayı başardı.

KÖPRÜLÜ’YE 4 MÜJDE

Son olarak; Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Kilit Parke Taşı ve Çöp Konteynırı desteği sözünü alan Köprülü (Goeveng) Beldesi Başkanı Yücel Akkoç, Türkiye Belediyeler Birliğinden Vidanjör sözünü de aldı. Ayrıca, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 2017 model Renault binek araç hibe alan Başkan Akkoç, Spor Toto Daire Başkanlığından da beldesine Gençlik Merkezi sözünü aldı.
 
Bu haber 1475 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum