Reklam
Reklam

KONGRE ET, AÇILIŞA HAZIRLANIYOR

KONGRE ET, AÇILIŞA HAZIRLANIYOR
23 Mayıs 2020 - 15:24

Besicilik ve kasapçılık üzerinde yılların tecrübesi ve güveniyle hareket eden Yalçınlar, Kongre Caddesi üzerinde Akbank’ın yanında Kongre Et adlı şarküterini Ramazan Bayramından sonra açıyor.

Ardahan et ve şarküteri sektöründe yeni bir işletmeye daha kavuşuyor. Yıllardır besicilik ve hayvancılık ile uğraşan Yalçın ailesi bu kez Ardahanlılara daha kaliteli et ve et ürünleri sunabilmek için Ardahan’da marka olacak bir işletmeye imza atacaklar.

İŞİMİZ ET, GÖREVİMİZ LEZZET

Kongre Et Şarküteri’yi Ardahan’ın hizmetine sunabilmek için uzun zamandır üzerinde çalıştıkları projeyi faaliyete geçirdiklerini belirten Kongre Et’in sahibi Canberk Yalçın, kendi çiftliklerinde besledikleri küçükbaş ile büyükbaş hayvanları, veteriner kontrolünde kesimi yapıldıktan sonra aracısız olarak üretimden tüketiciye et satışı yapacaklarını söyledi.

Müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak belirlediklerini açıklayan Yalçın, “Yeni açacağımız Kongre Et Şarküteri’nde birinci önceliğimiz hijyen olacaktır. Modern ve kaliteli hizmetimizin yanı sıra et sektöründe tecrübeli kasaplarla halkımıza taze et satışı hizmeti vereceğiz. Bünyemize soğuk hava deposu ve ürün çeşidi bulunacak. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Ardahan’da fark yaratmak istiyoruz. Kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman daha ilerisini hedefleyerek farklılığımızı ortaya koyacağız” dedi.
 

Bu haber 1312 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum