Reklam
Reklam

KGK'DAN "ERMENİ SOYKIRIMI YALANI" KONFERANSI

KGK'DAN "ERMENİ SOYKIRIMI YALANI" KONFERANSI
24 Nisan 2021 - 15:01
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK), Türkiye ve Azerbaycan'dan gazetecilerin de katıldığı "Ermeni Soykırımı Yalanı" konulu online bir konferans gerçekleştirdi.

ONLINE buluşmaya Türkiye'den KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, KGK Genel Başkan Vekili İsmail Bayazıt, KGK Yönetim Kurulu Üyesi Aynur Tattersall, Yaygın Medya Meclis Başkanı Buse Biçer, Dış Medya Meclis Başkan Vekili Benan Kepsutlu, Danışma Kurulu Üyesi Hakan Akbaş, üyeler Ahmet Coşkunaydın ve Canan Ekici'nin yanı sıra ünlü eğitimci, Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Derneği (SODİMER) Başkanı Prof. Dr. Levent Eraslan da katıldı.

DİM TV ve Media Türk TV'nin ortak yayınladığı online konferansa Azerbaycan'dan ise KGK Dış Medya Meclis Başkanı ve Bakü Parlamento Jurnalistleri Birliği Başkanı Elşad Eyvazlı, Azerbaycan Milletvekili Prof. Dr. Cavanşir Feyziyev, Azerbaycanlı gazeteciler Prof. Dr. Cavit İsmail, Aqil Camal, Elshad Paşasoy, Vuqar İsmailov, Ayda Eyvazlı, Namık Mayılov, İmdad Alizade ve Anar Kalbiyev katıldılar.

Elşad Eyvazlı moderatörlüğünde gerçekleşen konferansta "Ermeni Soykırımı Yalanı" tüm çıplaklığıyla gözler önüne serildi. KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, online konferansın son derece verimli geçtiğini belirterek "Meslektaşlarımız ve konuklarımıza teşekkür ederim. Konferansın sonuç bildirgesini de birkaç gün içinde kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.
 
Bu haber 694 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum