Reklam
Reklam

KAYMAKAM KOÇ'UN EN ZOR ZİYARETİ

KAYMAKAM KOÇ'UN EN ZOR ZİYARETİ
14 Mart 2021 - 14:42
Göle İlçe Kaymakamı Haluk Koç, Kayaaltı Köyünde yaşayan 100 yaşındaki Abbas Karga’yı, ölüm döşeğinde ziyaret etti. 

Ziyarette hane halkının sorun ve sıkıntılarını dinleyen Kaymakam Koç, ilgili kurumlara talimat vererek yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için çalışma başlattı. 

Göle İlçe Kaymakamı Haluk Koç, Kayaaltı Köyünde vatandaşların evine misafir olup sorun ve taleplerini dinledi. Kaymakam Koç, “Süreklilik arz eden ziyaretlerimiz kapsamında Kayaaltı Köyünde vatandaşlarımızın evlerine misafir olduk. Kayaaltı Köyünde yaşayan 100 yaşındaki Abbas Karga amcamızın yaşlılığa bağlı rahatsızlığı için gereken ne varsa yerine getireceğiz. Vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledik. Sorunların yerinde görülüp, anında giderilmeye çalışıldığı ziyaretlerimizde, vatandaşların ihtiyacını karşılamak ve onlarla yakın diyalog kurma anlamında çok büyük önem arz ediyor.  Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlarımız, bizlere teşekkür ettiler” dediler. 

KAYAALTI KÖYÜ ORTAOKULUNA ZİYARET

Göle İlçe Kaymakamı Haluk Koç,  yüz yüze eğitime başlayan okullardaki incelemelerine devam ediyor. Bu kapsamda Kayaaltı Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Koç,  yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler ile bir araya geldi.  Sınıfları tek tek ziyaret eden Kaymakam Koç, öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti, okul yönetiminden yürütülmekte olan eğitim öğretim faaliyetleri ve pandemi nedeniyle uygulanmakta olan tedbirler hakkında bilgiler aldı.  Öğretmen ve öğrencilere bu süreçte eğitim ve öğretimin devam edebilmesi için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaktan geçtiğini hatırlatarak okuldan ayrıldı.
 
Reklam
Bu haber 3043 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum