Reklam
Reklam

KAYMAKAM GÜN'DEN ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ

KAYMAKAM GÜN'DEN ÖĞRETMENLERE SÜRPRİZ
13 Aralık 2019 - 12:34

Eğitime ve eğitim sisteminin neferleri öğretmenlere verdiği değeri onların doğum günlerindeki vefası ile gösteren Göle ilçe Kaymakamı Cevat Gün, tüm öğretmenlere sürpriz doğum günü kutlaması yapıyor.

Eğitime büyük önem veren Göle İlçe Kaymakamı Cevat Gün, bir ilki gerçekleştirerek İlçemizde görev yapan öğretmenlerin doğum günlerini çiçek göndererek sürpriz bir şekilde kutluyor.

Bu kutlama ile eğitime verdiği önemi bir kez daha ortaya koyan Kaymakam Gün,  “Bir ülkenin en önemli sermayesi beşeri sermayesidir. Bu sermayeye yapılan yatırımlar ülkelerin geleceği için temel teşkil eder. Eğitim sistemimizin beşeri sermayesi de öğrencilerimizdir, öğrencilerimizin geleceğe hazırlanmasında ise öğretmenin önemi büyüktür. Çünkü gelecek nesillere gelişmiş müreffeh bir ülke bırakabilmek için kullanabileceğiniz en güçlü enstrüman eğitimdir. En önemli sermayemiz olan bugünün çocukları ve gençlerinin ülkesine ve milletine bağlı, milli ve manevi değerlerle teçhiz edilmiş, vatanına ve topluma faydalı bireyler olmaları ancak milletinin geleceğini kendine dert edinen eğitim neferleri yani siz öğretmenlerin gayretleriyle mümkündür” dedi.

Göle İlçe Kaymakamı Cevat Gün’ün bu anlamlı jesti ve vefalı davranışı karşısında büyük sevinç yaşayan öğretmenler, Kaymakam Gün’ün kendilerini hatırlamasında ve verilen değer nedeniyle moral bulduklarını, sürpriz doğum kutlaması ve doğum günlerinin hatırlanmasından dolayı Kaymakam Gün’e teşekkür ettiler.  

Bu haber 891 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum