Reklam
Reklam

KAYA, ESNAFIN SORUNLARINI TBMM'YE TAŞIDI

KAYA, ESNAFIN SORUNLARINI TBMM'YE TAŞIDI
26 Mayıs 2021 - 17:49 - Güncelleme: 26 Mayıs 2021 - 17:58
Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, TBMM İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği (İSİPAB) Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber’de yer aldı.

Ziyaret hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Kaya, “Ardahan’da esnafımızın yaşadığı sorun ve sıkıntıları milletvekili Atalay’la istişare ettik. Milletvekili Atalay, esnaf için önemli değerlendirmelerde bulundu. Esnafımız adına kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Son bir yıldır dünyanın başına bela olan pandemi nedeniyle esnafın çok zor durumda olduğunu açıklayan Başkan Kaya, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz gün açıkladığı desteklerin topluma refah olarak döneceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın esnafa yönelik açıkladığı yeni destek paketini değerlendiren Başkan Yılmaz Kaya, "Kapanma sürecinde hizmet sektörü çatısı altındaki işletmelerimiz tarifi güç sıkıntılar yaşadı. Açıklanan destekler üyelerimiz için umut oldu. Temennimiz bu sürecin bir daha kapanma olmayacak şekilde devam etmesi ve tüm işletmelerimizin aktif olarak faaliyetlerini sürdürmesidir" ifadesini kullandı.
 
Bu haber 1086 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum