Reklam

KADEME, MEYVE VERİYOR

KADEME, MEYVE VERİYOR
08 Mart 2020 - 16:19

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin tarafından hizmete sokulan Göle Belediyesi Kademesi, Belediyeyi büyük bir yükten kurtarıyor. Belediyeye ait eski traktör, Göle Belediyesi kademesinde bakım ve onarımı yapıldıktan sonra hizmete sunuldu. 

Göle Belediyesine ait birçok arızalı aracı tamir eden Kademe çalışanları, Başkan Gültekin’in yüzünü güldürmeye devam ediyorlar. Belediyeye ait eski traktörü hizmete kazandıran kademe personeli, traktörü görücüye çıkardılar. 

Belediye Başkanı Gültekin, yürümeyecek durumda olan ve kademede bakım ve onarımı yapılarak hizmete sunulan traktörü görünce gözlerine inanamadı. 
Kademe personeline teşekkür eden Başkan Gültekin: “Göle Belediyesi olarak araç bakım ve onarım merkezini kurduk. Geçmişte yapılmayacak durumda olan, ya da yüksek fiyat çıkarılan araçlarımız artık kademde çok düşük maliyetlerle yapılıyor ve sorun ortadan kaldırılıyor. Belediye olarak geçtiğimiz yıl 560 Bin TL araç bakım ve onarımı için harcanmıştı. 4 yıldır yatan iş makinesinin contasını 120 TL’ye değiştirdik sorun ortada kalktı. Bu aracımızın önüne bıçak taktık ve kar temizleme çalışmasında kullanacağız.  99 Model makam aracı hurdaya çekilmişti, 2 Bin TL masraf ederek Fen İşleri Müdürlüğümüzün hizmetine tahsis ettik. Yine yürümeyecek durumda olan eski traktörümüzde gerekli bakım ve onarımı yapılarak hizmete kazandırıldı. Kademede özveriyle çalışan Kadir, Yener ve Korkmaz ustalara teşekkür ediyorum” dedi. 

Bu haber 1823 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum