Reklam
Reklam

KAAN KOÇ'TAN İKİNCİ MÜJDE

ÇİFTÇİLERİN TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİNE OLAN BORÇLARI YENİDEN YAPILANDIRILACAK

KAAN KOÇ'TAN İKİNCİ MÜJDE
24 Şubat 2022 - 16:58 - Güncelleme: 25 Şubat 2022 - 13:22
Tarım Kredi mağduru çiftçilerin borç yapılandırılmasıyla ilgili aylardır beklediği karar nihayet çıktı. Tarım Kredi borcu olan çiftçiler borçlarını peşin ödemeleri halinde faiz alınmayacak.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan AKP Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, "Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay ile birlikte uzun süredir üzerinde çalıştığımız Tarım Kredi Kooperatiflerine borcu olan çiftçilerimizin borçlarının faizsiz yapılandırılması ve faizlerinin peşin ödemede silinmesi konusu bugün itibariyle ülkemiz genelinde çözülmüştür. Çiftçimiz için büyük bir sorun haline gelen bu sorunun çözülmesine onay veren dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hükümetimize ve Milletvekilimize teşekkür ederim" dedi.
Ardahan'da Tarım Kredi Kooperatifine 5 yüze yakın çiftçinin borcu bulunuyor.
 
Reklam
Bu haber 3498 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • kısa ve öz
  1 ay önce
  ya ırak allah aşkına, daha rektöre laf geçiremiyorsun,
 • Alibey
  2 ay önce
  Bakan zannediyor kendini.
 • kısacası kayyum
  3 ay önce
  haklıyı haksızı ayırmayı bilmeyenler ne ülkenin nede kendi geleceğinin kıymetini bilemezler. sağda solda gezinmekten çok sözde ağabeyine dur demeyi bileceksin.
 • HAKAN KISACA
  3 ay önce
  ELİNİZE SAĞLIK Değerli ve Kıymetli Hemşehrimiz! *Ardahanın* Kurtuluşunun 101.Yıldönümünü En İçten Dileklerimle Tebrik Ediyorum. Arif Nihat Asyanında Dediği Gibi _Verilmeyecek şeyler vardır! Şeref gibi, şan gibi! Kars gibi *Ardahan* gibi!_ Şahsım Size En Derin Saygılarını Sunmaktan Büyük Bir Onur Duyar. *Hakan Kısaca*
 • Tacettin
  3 ay önce
  KAAN KOÇ MEMLEKETİNİ MEMLEKETİNİN İNSANINA DEĞER VEREN BİR KİŞİLİĞE SAHİP BİZ ARDAHAN HALKININ DA KALBİNDE GÖNLÜNDE YER ALMIŞTIR BAŞARILAR DİLİYORUM KENDİSİNE HERDAİM.