Reklam
Reklam

KAAN KOÇ: İMZANIZ VE ONAYINIZ SORUMLULUĞUNUZDUR!

KAAN KOÇ: İMZANIZ VE ONAYINIZ SORUMLULUĞUNUZDUR!
19 Aralık 2020 - 14:51

İnşaat Mühendisleri Odası Ardahan İl Temsilcisi Kaan Koç, 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İnşaat Mühendisleri Odası'nın kuruluş tarihi olan 19 Aralık 1954'ün yıldönümünün İnşaat Mühendisleri Günü olarak kutlandığını hatırlatan İnş. Müh. Kaan Koç, "Yaşamın birçok alanında imzası olan, hayatı kolaylaştıran tüm inşaat mühendisi meslektaşlarımın 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Günü'nü kutlarım" dedi.

Aynı zamanda Mirbey İnşaatın sahibi olan İnşaat Mühendisi Kaan Koç, 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “İnşaat mühendisliği tüm mühendisliklerin zamanla içerisinden çıktığı en eski ve en kutlu mesleklerden birisidir.  Bu meslek de mesai saati sınırlaması yoktur. Genç ve mesleğe yeni başlayan arkadaşlarıma tavsiyem mühendislik etiğine göre hareket etmeleri ve attıkları imza, onay verdikleri imalatın sorumluluğunun bilincinde olup doğru hareket etmeleridir. Meslekte geçirilen her bir yıl mühendislik binasına konan ek bir taş gibidir. Uzun yıllar bu kutlu mesleğe hizmet etmiş ve hala da hizmet eden şehrimdeki ve dünyadaki bütün meslektaşlarımın inşaat mühendislerini canı gönülden tebrik eder, bu vesileyle tüm inşaat mühendislerimizin Dünya İnşaat Mühendisleri Günü’nü kutlarım.”

Bu haber 6726 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ardahan Kalesi
    1 ay önce
    Sizinde gününüzü kutluyorum başkanım çok başarılı temiz bir kişiliğiniz var Ardahan da sevilen nadir insanlardan biride sizsiniz takipçinizim herzaman.