Reklam
Reklam

KAAN KOÇ, AK PARTİ ARDAHAN İL BAŞKANI OLDU

KAAN KOÇ, AK PARTİ ARDAHAN İL BAŞKANI OLDU
19 Şubat 2021 - 21:12 - Güncelleme: 20 Şubat 2021 - 11:52
Gazetemiz ve sitemiz tarafından aylar önce dile getirilen AK Parti Ardahan İl başkanı İnşaat Mühendisi Kaan Koç’un olacağı yönündeki tezimiz doğrulandı.  Kaan Koç, 24 Şubat 2021 Çarşamba günü yeni yönetimini belirleyerek AK Parti’yi kongreye götürecek.

Günlerdir tartışma konusu olan ve AK Parti Ardahan İl başkanı kim olacak sorusu nihayet sonuç buldu. Ardahan Kamuoyu tarafından sevilen ve gençliğin örnek aldığı İnşaat Mühendisi Kaan Koç, AK Parti Ardahan İl Başkanlığına atandı.

BÜYÜK KONGRE 24 MART’TA YAPILACAK

Ak Parti'nin 22 Şubat İzmir, Nevşehir ve Hakkari; 24 Şubat günü ise Ağrı, Ardahan, Bolu, Diyarbakır, Hatay ve İstanbul il kongrelerini yaparak 81 ilde kongrelerini bitirecek ve ardından 24 Mart tarihindeki Büyük Kongre ile 7. Olağan Kongre süreci tamamlamış olacak.
 
Bu haber 2482 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaş
    6 gün önce
    Hayırlı olsun başarılar diliyorum Kaan koç a doğru karar herzaman söylediğimi tekrar diyorum ben burdan vekilimizle alakalı Kaan koç ile ilgili yorumlar yaptığım da bir gurup var beğenmeme eleştiri yapıyorlardı siz bir gurup olarak kalın sadece ben herzaman vekilimizin de Kaan koçun da destekçisi olacağım tekrar tebrik ediyorum.