Reklam

İYİ PARTİ'DEN CAHİT ÖZKAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

İYİ PARTİ'DEN CAHİT ÖZKAN HAKKINDA SUÇ DUYURUSU
06 Eylül 2021 - 21:48
İYİ Parti Ardahan Teşkilatı, AK Parti Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan'ın "İYİ Parti FETÖ'nün kurdurttuğu partidir" sözlerini yargıya taşıdı.

Partililerle Ardahan Adliyesine giden İyi Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, adliye girişinde basın açıklamasında bulundu.

İYİ Parti, İzmir AK Parti Meclis Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Özkan hakkında suç duyurusunda bulunan İYİ Parti Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, Özkan’a sert eleştirilerde bulunarak, “AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’nın katıldığı televizyon programında başta Sayın Genel Başkanımız ve İYİ parti üyelerine asılsız iddialarda bulunmuştur. Ardından iftiralarda da bulunmuştur. Sarf ettiği sözler, anlaşılan o ki yeni bir dönemin kurgu sürecidir. İYİ Parti olarak kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduk. Özkan’ın o programda kullandığı ifadelerin bir kısmı hepiniz tarafından malumdur. Yani İstanbul İl Başkanımız Buğra Kavuncu hakkında FETÖ’cü olmakla suçlanmış, partinin de FETÖ tarafından kurulduğunu gibi mesnetsiz ve iftiraya dayalı bir iddiaya bulunmuştur” dedi.

İYİ Parti’de vatana ve millete zarar verecek üyelerin olmadığına vurgu yapan Polat: 973 ilçe, 81 il, yaklaşık 400 bin üyesinin içerisinden FETÖ’den yargılanmış tek bir kimse bulunmadığını sözlerine ekledi.
Bu haber 1482 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum