Reklam
Reklam

İYİ PARTİ'DE GÖKHAN AKTAŞ GÜVEN TAZELEDİ

İYİ PARTİ'DE GÖKHAN AKTAŞ GÜVEN TAZELEDİ
22 Ağustos 2020 - 16:40 - Güncelleme: 22 Ağustos 2020 - 17:01
Meral Akşener liderliğindeki İYİ Parti Ardahan Merkez İlçe 2. Olağan Kongresi 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü yapıldı. Kaptanpaşa Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Sayınlar İş Merkezinde bulunan parti binasında İYİ Parti Merkez İlçe Kongresi yapıldı. Kongrede tek aday olan Gökhan Aktaş, İYİ Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilerek güven tazeledi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede divan teşekkülünün ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. İyi Parti İl Binasındaki kongreye, STK ve Siyasi Parti temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

'Herşey İYİ Olacak' diyen ve yeniden İYİ Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanlığına seçilen iş insanı Gökhan Aktaş, “Her zaman demokratik temayüllerin işlediği partimizde, siyaset mücadelemize gönül ve emek veren yol arkadaşlarımızın fikirlerine her zaman saygı duyuyoruz. Bugün partimizde merkez ilçe kongremizi yaptık. Bize bu görevi yeniden tevdi eden ve layık gören partimizin kıymetli delegelerine teşekkür ediyorum. İYİ Parti emin adımlarla ve büyüyerek yoluna devam ederken, siyaset kulvarında yürümeye devam edecektir. Bizler ülkemizin daha iyi olmasını isteyen vatandaşlar olarak memleketimize her daim hizmet etmeye devam edeceğiz. İlçe kongrelerimizin tamamlanmasıyla önümüzdeki günlerde il kongremizi yaparak çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.  

İYİ PARTİ ARDAHAN MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER

Başkan Gökhan Aktaş, Yasin Güler, Aslan Şenel, Ercan Şahin, Aytaç Deniz, Doğan Özer, Serhat Korkmaz, Barış Eminoğlu, Himmet Kavak, Sibel Aktaş, Ufuk Başdemir, Bilgehan Aktaş, Gül Aktaş, Aytekin Akçay, Okay Kaya, İlim Dursun

İYİ PARTİ ARDAHAN MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Kamber Kısakol, Yunus Toptaş, İbrahim Başdemir, Aytaç Gökçek, Ayşe Gül, Mehmet Şahin, Soner Çelik, Orhan Çakmak, Erdal Ağgul, Yudum Ayaz, Metin Çelik, Arzu Deniz, Nazlı Şenel, Hakan, Gürbulak, Aziz Deniz
 
Bu haber 2246 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum