Reklam
Reklam

İYİ Parti'de Av. Müzeyyen Çiftçi Yolaçan sesleri

İYİ Parti'de Av. Müzeyyen Çiftçi Yolaçan sesleri
12 Aralık 2018 - 13:38

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimi öncesi arayışlarını sürdüren Meral Akşener Liderliğinde İYİ Parti Ardahan İl teşkilatı, Belediye Başkan adayını belirlemek için bazı isimlerle görüşme yapıyor.

İYİ PARTİ VE KAMUOYU, AV. MÜZEYYEN ÇİFTÇİ YOLAÇAN’A BASKI YAPIYOR!

Gazetemizin aldığı bilgilere göre, İYİ Parti Ardahan il teşkilatı, Av. Müzeyyen Çiftçi Yolaçan’a teklif götürdüğü öğrenilirken, Av. Çiftçi Yolaçan’ın teklifi değerlendirmek için bazı görüşmeler gerçekleştireceğini ve karar vermek için zaman istediği ileri sürüldü.

İYİ PARTİ’DEN STRATEJİK HAMLE

Bilindiği gibi İYİ Parti, 24 Haziran Milletvekili seçimlerinde Ardahan Merkez’de 1222 oy almıştı. Ak Parti ve CHP Ardahan Belediye Başkan adaylarının kamuoyunda yeterince destek görmediği izlenimi alan İYİ Parti, Ardahan’da güçlü bir isimle seçime gitmek için saha araştırması yaparken, seçimi kazanmak için stratejik hamleler geliştiriyor.

HDP’DE BAŞVURU DEVAM EDİYOR

CHP’de Faruk Demir, MHP’de Halil Kaçar ve Ak Parti’de ise Yunus Baydar’ın isimlerinin açıklanması ardından, İYİ Parti, Genç Parti ve DSP’nin Ardahan Belediye Başkan adayını belirlemek için çeşitli görüşmeler sürdürdüğü öğrenildi. Öte yandan HDP’nin ise Ardahan Belediye Başkan aday adaylığı için başvurularının devam ettiği ve önümüzdeki günlerde Belediye Başkan adayını kamuoyuna açıklayacağı öğrenildi.

Bu haber 3686 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum