Reklam
Reklam

 İYİ Parti, Başkan adayını gelecek yıl açıklayacak

 İYİ Parti, Başkan adayını gelecek yıl açıklayacak
31 Aralık 2018 - 18:47

İyi Parti Ardahan İl Başkanı Sebahattin Sarıçam, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Mesajında, birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusunda bulunan İyi Parti İl Başkanı Sarıçam, “Oldukça sıkıntılı geçen 2018’i geride bırakırken, güzel günlerin yaşanacağına inandığımız 2019’a girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bütün gayretimiz, barış ve istikrarımızı koruyarak, ülkemizdeki birliğimizi ve kardeşliğimizi bozmak isteyenlerin tuzaklarına düşmeden ekonomik, sosyal, kültürel ve siyasi alanda ülkemizi daha ileri hedeflere ulaştırmak istiyoruz. Bu vesileyle yeni yılın ülkemize huzur, mutluluk ve barış getirmesini diler, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik ederim” dedi.

İYİ PARTİ'DE 3 ADAY ADAYI DEĞERLENDİRİLİYOR

31 Mart’ta yapılacak mahalli seçimlere de değinen Başkan sarıçam: “Ardahan’da İYİ Parti olarak Belediye Başkanlığı seçimleri için şuan 3 aday adayı arkadaşımız var. Yine İl Genel ve Belediye Meclis Üyeliği için başvurularımız devam ediyor. CHP ile İttifak konusunda bize her hangi bir belgi gelmedi. Partimizin yetkili organlarıyla araştırmalarımızı sürdürüp, hangi adayla daha çok oy alırız onun çalışmasını yapıyoruz. Önümüzdeki hafta belediye Başkan adayımızı ve İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımızı kamuoyuna açıklayacağız. Partimiz için inşallah hayırlı olur” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu haber 1346 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum