Reklam

İsmailoğlu: Çift başlı bir yönetimi ret ettim!

İsmailoğlu: Çift başlı bir yönetimi ret ettim!
21 Şubat 2019 - 10:49

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti’den yeniden aday gösterilmeyince Demokrat Parti’den Göle Belediye Başkan Adayı olan mevcut Başkan Akın İsmailoğlu, AK Parti’den aday gösterilmemesinin nedenini açıkladı. 

Milletvekili Orhan Atalay ve Parti yönetimiyle herhangi bir sorununun olmadığını, aynı şekilde Belediye’yi başarılı bir şekilde yönettiğini ifade eden Başkan İsmailoğlu, tek sorunun bazı şahısların ‘Belediyeyi biz yönetelim’ anlayışından kaynaklandığını, belediyeden rant elde etmek isteyen bu çevrelerle mücadele edip, çift başlılık bir yönetim anlayışını ret ettiğim için bu kişilerin mevcut Milletvekili Orhan Atalay’ı etkileyerek yeniden AK Parti’den Belediye Başkan adayı olmasının engellenmek istendiği ve bunda da başarılı olduklarını iddia etti. 
Göle’de 5 yıl boyunca başta alt yapı olmak üzere, içme suyu projesi, doğalgaz, çok amaçlı toplum merkezi, yağmur suyu projesi, otogar, yeni hayvan pazarı, çocuk park alanları, kaldırım çalışmaları ve asfalt çalışmaları olmak üzere birçok projeye imza attıklarını dile getiren İsmailoğlu, bunun yanında atık su artıma tesisi, taşkın koruma ve dere ıslahı gibi projeleri de hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi. 

DEMOKRAT PARTİ’DEN NEDEN ADAY OLDU? 

Demokrat Parti’den Belediye Başkan adayı olmasının temel nedeninin yıpranmamış bir parti olmasından kaynaklandığını belirten İsmailoğlu, “Aday gösterilmeyince ne yapalım diye düşünürken insanlar toplantılar düzenleyip yeniden Belediye Başkan adayı olmam konusunda ısrar ettiler. Açıkçası ben de Ak Parti’nin benimle devam edeceğini tahmin ediyordum. Olmayınca Gölelilerin de teveccühü ve ısrarı neticesinden yeniden aday oldum. Şuan seçim ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Gittiğimiz her evde vatandaşlarımız hizmetlerin devamı için yeniden destek olacaklarını ifade ediyorlar. Bu seçimi kazanacağımıza inancım tamdır. Allah nasip ederse yeniden Başkan seçilip hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.

GÖLE’DE HAYATA GEÇEN PROJELER 

Göle’de gerçekleştirdiği projelere değinen Başkan İsmailoğlu, “Göle ilçemizin bütün alt yapısı bitti. Şimdi cilalama, boyama, ağaç dikme süslüme dönemi başladı. Neler yapmadık ki ilçemize. Göle Belediyesinin kurumsallaşan yapısıyla Göle’nin en büyük sorunları arasında gösterilen içme suyu projesi tamamlandı, Yeni TOKİ’de kangren haline gelen kanalizasyon sorununu çözüldü. Göle Devlet Hastanesi, Gençlik Merkezi, Kayak Merkezi hizmete başladı. Ardahan-Göle yolu okulları ve öğretmen evi ile kavşakları, Göle Çayının ıslah edilmesi, parkın yanına yeni yürüyüş yolları ve bisiklet yolları, Modern bir hayvan pazarı, Çok Amaçlı Toplum Merkezi Projemiz, Hamam, sauna, konuk ve taziye evi dinlenme alanı olan ÇATOM, sinema ve kültür merkezimizi, Kum Çakıl ocağını faaliyete geçirdik. İlçemize doğalgaz getirdik, doğalgaz sorununu çözdük. Bunlar gibi yüzlerce projeyi hayata geçirdik. Göle’ye yeni hizmetler için çıktığımız bu yolda 31 Mart gecesi seçimi kazanıp, 1 Nisan’dan itibaren ilçemizi daha iyi yerlere getirmek için mücadelemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Bu haber 2017 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Ak genclik
  1 yıl önce
  Allah korusun bir donem daha bu memlekete zulum etme hakkiniz yok saydiginiz projelerin tamami vekil bey tarafindan baslatildi ve siz jic birini bitiremediniz isciler maas alamiyor araclarin mazotunu kendi ve personel kredi kartiyla aliyorsunuz ve yazamadigim bir suru sorun ve sikinti............
 • Gölenin Gerçek sahipleri
  1 yıl önce
  Orhan Atalay denen sözde As*** parçası çok muhterem beyefendi Göleye ne yaptı kendi menfaati için insanları harcamaktan kaçınmadı.Görende vekilin malını satıp göleye hizmet etti zannedecek.adı üstünde "vekil" aslo*** biziz ve Orhan Atalay ın bizim önümüzde el pençe divan durması lazım.Meclise gönderen biziz biz. Orhan Atalay a yaşama dokunulmazlığı verende bu halk.Şimdi kalkıp bu dokunulmazlığı arkasına sığınıp ahkam kesmesi de neyin nesi.Biz yasalar önünde haddimizi biliriz ama bazılarından bay vekil hala hadsizlik ediyor.
 • Tuncay TEKELİ
  1 yıl önce
  Hadi ordan göleye ne yaptinki şimdi çikmiş ordan burdan hava atiyorsun
 • Yıldırım ÖZEN
  1 yıl önce
  Yaptığın hayvan pazarı Göle'ye ve Göle'liye hakarettir.Basit bir açık ahır yapmışsın.Bunu sana Göleyi bitirmek için yaptırdılar.sende analitik düşünce (Kapasite) olsaydı bütçe yetersizse yapmazdın.Ülkenin hayvancılık üssü o*** göle'de sıradan bir vatandaşın ahırında daha küçük bir açık ahır yaparak memleketi hayvancılık a***ında uzun vadede bitirmezdin.
 • yasin KAYIKÇI
  1 yıl önce
  yazıyı okuyan başkan göleyi parıs yapmış zanneder