Reklam
Reklam

İLKBAHAR, GÖLE'YE 'DOLU DOLU' GELDİ

İLKBAHAR, GÖLE'YE 'DOLU DOLU' GELDİ
21 Nisan 2021 - 21:27
Ardahan'ın Göle ilçesinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış öğle saatlerinde kısa süreli dolu şeklinde etkili oldu. Ceviz büyüklüğünde yağan dolu vatandaşları şaşırtırken ilçe merkezi beyaza büründü.

Ardahan’ın Göle ilçesinde dün aninden başlayan dolu yağışı etrafı beyaza bürüdü. Ceviz büyüklüğünde yağan dolu birçok araca zarar verirken, zemin katlardaki ev ve işyerlerinde ise kısa süreli panik yaşattı. Ardahan’a bahar mevsiminin gelmesiyle yağan yağmurlar yerini dolu yağışına bıraktı. Bir haftadır aralıksız yağan yağmurların ardından dün Göle ilçesinde ceviz büyüklüğünde dolu yağdı.

Ardahan’a bahar mevsiminin gelmesiyle yağan yağmurlar yerini dolu yağışına bıraktı. Bir haftadır aralıksız yağan yağmurların ardından dün Göle ilçesinde ceviz büyüklüğünde dolu yağdı. İlçede bazı araçların camlarını kıran yağışların ardından vatandaşlar, dolu sonrası araçlarda meydana gelen hasarları incelediler. Ardahan’da Nisan ayı ile birlikte ekin mevsimine hazırlanan çiftçiler ise aralıksız yağan yağmur ve dolu yüzünden tarlalarını ekemediklerinden dert yanıyor.
Bu haber 1547 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum