Reklam

İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu

İlçe Belediye Başkan adayları belli oldu
12 Ocak 2019 - 19:20

GÖLE’NİN YENİ PATRONU İLHAN GÜLTEKİN OLDU

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin (AK Parti) Ardahan’da ilçe Belediye Başkan Adayları belli oldu. AK Parti Genel Merkezi tarafından açıklanan adaylar pazar günü saat 13.00’ de eski Ulaştırma Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan ve Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’ın katılımıyla Ardahan Gençlik Merkezinde tanıtılacak.

Ardahan’da Veteriner Hekim Yunus Baydar’la seçime gideceğini daha önce açıklayan AK Parti, ilçe belediye başkanlarını açıkladı. Merkezde mevcut Başkan Faruk Köksoy’la yollarını ayırıp eski İl Başkanı Yunus Baydar’la seçime giden AK Parti, Göle’de de mevcut Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu ile yollarını ayırdı. Göle’nin yeni Belediye Başkan adayı AK Parti eski İlçe Başkanı İlhan Gültekin oldu. Bu seçimde Türkiye geneli teşkilatlarda emek veren partilileri aday yapmaya karar veren AK Parti, bu doğrultuda Göle adayını da yıllardır AK Parti’de İlçe Başkanlığı görevini ifa eden İlhan Gültekin’de karar kıldı.

AK Parti’de ayrıca Çıldır’da Mevcut Başkan Kemal Yakup Azizoğlu, Damal’da Avukat Özge Derdiyok, Hanak’ta eski Belediye Başkanı Taşdemir Çoban, Posof’ta ise mevcut Başkan Cahit Ulgar’la seçime gidecek.

Bu haber 2204 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum