Reklam
Reklam

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU ARDAHAN'DA

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU ARDAHAN'DA
06 Mart 2021 - 01:05 - Güncelleme: 07 Mart 2021 - 00:57
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında, Ardahan'da "Güvenlik Toplantısı" düzenlendi. Helikopterle Ardahan 80.yıl şehir stadyumuna inen Bakan Soylu, daha sonra Ardahan valiliğine geçti. Valilik önünde Bakan Soyluyu, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Milletvekili Orhan Atalay, Belediye Başkanı Faruk Demir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali Naci Aldemir, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal ile bazı il protokolü karşıladı.

Soylu, daha sonra Ardahan Valiliğini ziyaret ederek valilikteki şeref defterini imzaladı.
Ardahan Valiliği'nde düzenlenen toplantıya, Soylu'nun yanı sıra İçişleri Bakan yardımcıları Muhterem İnce ve Mehmet Ersoy, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Semih Okyar, İl Emniyet Müdürü Ünsal Hayal, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Naci Aldemir ve diğer yetkililer katıldı. Toplantıda terör ve kaçaklıkla mücadele, asayiş, düzensiz göç ve koronavirüs salgını konuları değerlendirildi. 

Toplantının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti’nin yeni il binasında yeni seçilen İl Başkanı Kaan Koç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Toplantının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti’nin yeni il binasında yeni seçilen İl Başkanı Kaan Koç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2198 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet Avşar
  4 ay önce
  Geldi Sayın Soylu. Ancak AK Parti İl binasında rezalet bir durum sergilendi. Sayın Soylu için bekleme salonunda bekleyen bir kaç misafire il genel meclisi üyesi oldukları belirlenen bir kaç kendini bilmez kendilerine yakışmayacak uslüp ile misafir gelenlere "kimdir bunlar" "boşver" "memurdur" gibi yakışıklık sözler söyleyip sık sık sayın Soylu konuşurken sözünü kesip soyluyu sinirlendiren kaba sapa birisinin ve yanındakilerini bir Ardahanlı olarak Şiddetle kınıyorum yakışıksız hareketlerini kendilerine iade ediyorum. O kardeşlerimizden de özür diler umarım bu yaşlı kesimin bir daha Ak Partinin kapısından bile geçmeyecek şekilde bir an önce uzaklaşırlar. Ayıp pes,
 • Vatandaş
  4 ay önce
  Karalama politikası yapmayınız lütfen sayın bakanımız en iyi şekilde ağır***dı il başkanımız vekilimiz bakanımızı memnun bir şekilde uğurladı.